Araçlarını Park eden Hasta Yakınları Gördükleri Manzara Karşısında Şok Oldu.

KTÜ-Farabi Hastanesine gün içinde binlerce hasta geliyor, bu yoğun hasta trafiği hastane çevresindeki oto park sorununu da gündeme getiriyor. DİKKAT...! Haberleri kaynak göstermeden yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. KAYNAK: ardeseninsesi.com

12 Ağustos 2015 Çarşamba 12:42
Araçlarını Park eden Hasta Yakınları Gördükleri Manzara Karşısında Şok Oldu.
 Farabi hastanesine gelen çoğu hasta Trabzon dışından gelmekte ve özel otomobilleri ile hastalarını taşımaktalar, hal böyle iken yoğun hasta girişi beraberinde oto park sorununu gündeme getriyor, paralı oto park, görevli otopark derken hastana personelini taşıyan servisler de kendilerine göre bir çözüm yolu bulmuş ve boş bir araziyi beklide aylık kiralamayla servis hizmetini verebilmek için tutmuş.

Buraya kadar her şey normal,

Ancak; hasta yakınları park alanı olarak gördükleri ve girişinde, etrafında hiç bir uyarıcı tabela, levha  dahi bulunmayan alana araçlarını park etmeleri üzerine  bir takım kişiler hasta yakınları  araçları neden, izinsiz bu alana park etmişler sorusuna yanıt arar casına , öfke faturasını hasta yakınına keser gibi, servis araçlarına ait olduğu gerekçesiyle içeride hasta yakınlarına ait park halinde araçların olmasına rağmen alanın giriş ve çıkışının zincirle  ve kilit vurularak kapatılmış olması çoğu vatandaşı mağdur etti.

Park alanı olarak kullanılan yerin kimler tarafından zincirlendiği bilinmez iken saatler sonra bir görevlinin anahtarla olay yerine gelmesi ve sorularımıza; Görevli  ben göreve yeni başladım içerden birileri bu anahtarı al aç dediler, bu alanı kim kapattı bilmiyorum normalde burada servis araçları oluyor ve hastane personelini buradan alıyor cevabının üzerine.

Park edilmez veya Servis araçlarına aittir giriş yasaktır, şeklinde uyarıcı levhaların olup olmadığını sorduğumuzda; Görevli ben bilemem ama levha yok, ben sadece vatandaş mağdur olması diye geldim. yanıtını verdi.

Park alanında mahsur kalan araç sahipleri bu olayın Trabzon'un genelinde yaşandığını ifade ederek, zincirle kapatılan alan girişi için de , uyarıcı levha olsa bu alana park etmezdik  siteminde bulundu.

 DİKKAT...! Haberleri kaynak göstermeden yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. KAYNAK: ardeseninsesi.com

 

 

    Yorumlar

banner153
Arşiv