Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun

Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kayha’dan Bayram Mesajı yayımladı.

12 Mayıs 2021 Çarşamba 14:03
Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun
Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.İşte Başkan Kahya''nın mesajı; Dinimizin, rahmet, merhamet ve bereket ayı olarak nitelediği mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak, milletçe muhabbetle kucaklaştığımız bir bayrama

daha kavuşmuş bulunuyoruz.

Bu bayram özlem ve sevincimizi, gelecekte daha sağlıklı günlere kavuşmak adına farklı bir şekilde paylaşacağız. Anne ve babalarımızın, akrabalarımızın ve tüm sevdiklerimizin bayramını bu kez telefon veya diğer iletişim araçlarıyla kutlayacağız. Sevdiklerimiz için tedbiri elden bırakmayacağız.

Birlik ve beraberlik içerisinde alınan tedbirlere uyarak bu zor günleri geride bırakarak, güzel yarınlara ulaşacağız, nice güzel bayramları daha büyük coşkuyla yaşayacağız. Bu vesileyle bir kez daha siz kıymetli hemşehrilerimden alınan tedbirlere uyma noktasında kararlı davranmanızı önemle rica ediyorum.

Bayramın, bilhassa İslam coğrafyasında, acı ve umutsuzluk içinde, gözyaşları içinde yaşamak durumunda olan kardeş halkların yaralarına merhem olmasını Yüce Allah’tan temenni ediyorum.

Bayramlar toplumsal barış için, sevgi, dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberliğimiz için mükemmel bir vesile, eşsiz bir fırsattır. Bu vesile ile Filistin’de dökülen kan ve gözyaşının bir daha yaşanmaması dileği ile Mübarek Ramazan Bayramının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur ve refah getirmesini Yüce Allah’tan temenni ediyorum.

Avni KAHYA / Ardeşen Belediye Başkanı

    Yorumlar

banner153
Arşiv