Maksut Aytemiz, kooperatifi başkanlığına adaylığını açıkladı

Ardeşen 53/11 Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’nde bu yıl yapılacak olan seçimli olağan genel kurul öncesi Maksut Aytemiz, kooperatifi başkanlığına adaylığını açıkladı

22 Nisan 2021 Perşembe 13:07
Maksut Aytemiz, kooperatifi başkanlığına adaylığını açıkladı
Ardeşen 53/11 Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’nde bu yıl yapılacak olan seçimli olağan genel kurul öncesi Maksut Aytemiz, kooperatifi başkanlığına adaylığını açıkladı.

6 Bine yakla
şık üyesi bulunan ilçenin ve bölgenin en büyük sivil toplum kuruluşlarından olan Ardeşen 53/11 Tarımsal Kalkınma Kooperatifi seçime gidiyor.

Önümüzdeki aylarda yapılması planlanan seçimli ola
ğan kongre öncesinde Maksut Aytemiz adaylığını açıkladı.

Çayın ve üreticilerin sorunlarına her yönüyle
şeffaf bir yönetim anlayışı ile çözüm bulacaklarını ifade eden başkan adayı Maksut Aytemiz “Değerli üyelerimizle bağımızı her zaman güçlü kılmak için var oldum. Yönetim anlayışımızda en önemli iki kriter şeffaflık ve denetlenebilirlik olacaktır. Halkımız ne yaptığımızı bilecek, bilecek ki iyi bir şeyler yaptıysak takdir edip bizleri motive edecek. Yanlış yaparsak da yapıcı eleştirilerle yol göstericimiz olacak. Tarihi henüz netlik kazanmayan seçimin başta Ardeşen’imiz, bölgemiz ve üreticilerimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

    Yorumlar

Arşiv