İlçe Özel İrade Müdürlüğü Ekipleri Gece Gündüz Çalışıyor

Yurt Genelinde Etkili Olan Kar Yağışı, Ardeşen İlçesinde de Etkili Oldu. Kar Yağışının Etkili Olduğu Yüksek Kesimlerde, 30 Köy Yola Araç Ulaşımına Kapandı. Özel İdare Ekipleri, Yol Açma Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor.

19 Aralık 2016 Pazartesi 09:25
İlçe Özel İrade Müdürlüğü Ekipleri Gece Gündüz Çalışıyor
 Grup Yolları, Hasta, Cenaze ve Eğitim Konusunda Öncülük Sağlanacağı İfade Edildi.Öte yandan, köylerde 40 ila 50 CM Kar Yağışı Meydana Geldi.

Ardeşen Özel İdare Müdürü Yunus Efendioğlu, Özel İdare Operasyon Şefit Ahmet Ofluoğlu ile Ardeşen Muhtarlar Derneği Başkanı Maksut Çırakoğlu, İlçedeki Yüksek Köylerde Yaklaşık 1 Haftadır Aralıksız Devam Eden Kar Yağışı/Afeti Nedeniyle Gece Gündüz Kar/Heyelan Nedeni İle Kapanan Yolları Açmak İçin Çalışan Personel'e Moral Ziyareti Gerçekleştirdi.Karla Mücadele Ekibine Kolaylıklar Dileyen Heyet, Kendilerine Baklava İkram Etti.

Efendioğlu, Bugün canımız yandı,milletimizin başı sağ olsun. Ama hayat devam ediyor. Gece gündüz demeden özveriyle çalışan özel idare personeline Moral ziyareti gerçekleştirdik. hep çalışanımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum." dedi.Bu arada, kar afeti kapsamında Çamlıhemşin Vadisi, Tunca Vadisi ve Durak Vadisindeki Çalışmaların Tamamlandığını İfade Eden Efendioğlu, "Sadece Işıklı Bölgemiz Kaldı. Orada da Çalışmalarımızı Yoğunlaştırdık. En Kısa Sürede Köy Yollarımızı Açacağız. Ancak, Yol Açtığımız Bölgelerde Tekrar Kar Yağışı Hakim Olduğu İçin Yeniden Kapanabilir. Halkımız, Muhtarlarımız ve Ekibimizle Son Derece Uyumlu Bir Diyalog Halindeyiz. Sorunsuz Bir Mücadele Dönemi Yaşıyoruz." dedi.

    Yorumlar

banner153
Arşiv