Diyanete Bağlı Anaokulunun Temeli Atıldı.

Ardeşen Belediyesi ve Hayırsever İşadamları Arasında Yapılan Protokol İle Diyanete bağlı 4-6 yaş Anaokulu inşaatı temel atma töreni yapıldı.

11 Eylül 2021 Cumartesi 16:04
Diyanete Bağlı Anaokulunun Temeli Atıldı.
Ardeşen Belediyesi ve Hayırsever İşadamları Arasında Yapılan Protokol İle Diyanete bağlı 4-6 yaş Anaokulu inşaatı temel atma töreni yapıldı.

 

Ardeşen’de yapılacak olan Diyanete bağlı 4-6 yaş Anaokulu temelinin temel atma töreninin kurdelesini protokol ile çocuklar birlikte yaptı.

Temel atma törenine Gençlik ve Spor Eski Bakanımız ve Rize Milletvekilimiz Osman Aşkın Bak, AK Parti İl Başkanımız İshak Alim, Rize Vali Yardımcıları, İlçe Kaymakamı Ekrem Çeçen, Pazar İlçe Kaymakamı, Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa, Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz, Ardeşen TSO Başkanı İsmail Kuyumcu, Daire Müdürleri, Oda Başkanları, Muhtarlar Dernek Başkanları ve Muhtarlar, ÇAYKUR Ardeşen Fabrika Müdürü, STK Başkanları, Kanaat Önderleri, Okul Müdürleri, Din Görevlileri ve vatandaşlar katıldı.

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşıyla başlayan Program Kur’an tilaveti ve protokol konuşmaları ile devam etti.

Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya ve Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak birer konuşma yaptı konuşmaların ardından hayırsever iş adamlarıyla Ardeşen Belediyesi arasında karşılıklı imzalanan protokol sonrası temel atma merasimi yapıldı.

Açılış kurdelesi Ardeşen İlçe Müftüsü Mehmet Genç tarafından okunan dua sonrası okul temeli atıldı.

 

Ardeşen Belediyesinden yapılan açıklamada; “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın temel eğitimlerine destek olacak olan Diyanete bağlı 4-6 yaş Anaokulu inşaatımızın temel atma törenini tamamladık.

Yaptığımız programa katılan Sayın Vekilimize, İl Başkanımıza, Vali Yardımcılarımıza, İlçe Kaymakamlarımıza, Belediye Başkanlarımıza, Daire Müdürlerimize, Oda Başkanlarımıza, Siyasi Parti Temsilcilerimize, Muhtarlar Dernek Başkanlarımıza ve Muhtarlarımıza, Belediye ve İl Genel Meclisi Üyelerimize, Din Görevlilerimize, İş Adamlarımıza, kanaat önderlerimize, Kadın Kollarımıza ve uzaktan yakından teşrifleriyle bizleri onurlandıran herkese ve özellikle bu okulun inşasına destek veren hayırsever iş adamlarımıza teşekkür ederim.” Açıklaması yapıldı.

 


    Yorumlar

banner153
Arşiv