Ardeşeninsesi Gazetesinin Yarım Asırlık Arşivi İncelendi

Artvinli TV sahibi, Artvin Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Hatice Nur Ersöz ve Artvin Post sahibi, Hopa TSO Meclis Üyesi İsmet Başar odamızı ziyaret ederek, Başkan İsmail Kuyumcu, Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Sevilay Yanılmaz, yaklaşık yarım asırdır ilçemizde hizmet vermekte olan Ardeşen’in Sesi Gazetesi kurucusu saygıdeğer büyüğümüz Av. Sedat Kahya ve M. Fatih Kahya ile bir araya geldi.

02 Nisan 2021 Cuma 14:26
Ardeşeninsesi Gazetesinin Yarım Asırlık Arşivi İncelendi
Artvinli TV sahibi, Artvin Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Hatice Nur Ersöz ve Artvin Post sahibi, Hopa TSO Meclis Üyesi İsmet Başar odamızı ziyaret ederek, Başkan İsmail Kuyumcu, Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Sevilay Yanılmaz, yaklaşık yarım asırdır ilçemizde hizmet vermekte olan Ardeşen’in Sesi Gazetesi kurucusu saygıdeğer büyüğümüz Av. Sedat Kahya ve M.Fatih Kahya ile bir araya geldi.


1 Nisan 2021 Perşembe günü gerçekleştirilen ziyaret sırasında, 25 Ocak 1973 tarihinden itibaren tam 48 yıldır aralıksız olarak yayın hayatını sürdürmekte olan Ardeşen’imizin ve bölgemizin güçlü sesi “Ardeşen’in Sesi Gazetesi” arşivleri incelendi. Gazetenin kuruluşundan bugüne kadar gerçekleştirilen çalışmalar ile ilgili bilgi veren kıymetli büyüğümüz, ilçemizin önemli değerlerinden Av. Sedat Kahya; “Yarım asra yakın devam eden bu başarının altında dürüst, tarafsız ve ilkeli haber anlayışı ile basın yayın ilkelerine bağlı kalmak yatmaktadır.” ifadelerini kullandı.

Ardeşen TSO’dan yapılan açıklamada şunlara yer verildi; Av. Sedat Kahya ve Muhasebeci Fatih Kahya ile tanışmaktan duydukları memnuniyeti ifade eden kıymetli misafirlerimiz Hatice Nur Ersöz ve İsmet Başar, vermiş oldukları değerli bilgilerden ve paylaşmış oldukları gazete arşivlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti. Ardeşen TSO olarak bizlerde Başkanımız İsmail Kuyumcu’nun daveti üzerine ziyarete teşrif eden ve bizleri onurlandıran Av. Sedat Kahya ve M.Fatih Kahya’ya teşekkür ederiz.

Birlikte gerçekleştirilebilecek çalışmaların değerlendirildiği ziyaretin sonunda Başkan Kuyumcu; nazik ziyaretlerinden dolayı misafirlerimize teşekkür ederek, odamız tarafından hazırlanan “Gülümsemeyi Unutmayalım” kampanyasına ait görselleri kendilerine takdim etti.


    Yorumlar

Arşiv