Moda Sizden Sorulur

Ben modayı takip etmem moda beni takip etsin diyorsanız da yine de bu sözünüz aslında modaya olan ilginizi ortaya koymaya yatıyor.

19 Ocak 2014 Pazar 00:28
Moda Sizden Sorulur
Özellikle kadınları ve genç kızları büyüleyen giyim sektörü gittikçe büyüyor ve dev firmalar birbiri ile yarışarak en birinci olma yarışına giriyorlar. Sizlerde modayı az da olsa takip etme amacı ile bir göz gezdirmeniz yeterli olacaktır.

 Kendi tarzınız ile birlikte harmanlayarak ortaya harika bir sunum çıkarabilecek ve kimsede olmayan yepyeni bir tarz ile ortaya çıkabileceksiniz. Güzel giyinmek sadece kıyafet ile mi oluyor dersiniz, cevabımız tabi ki hayır. Harika bir kıyafeti ön plana çıkaracak bir diğer ürün ise kullanılacak olan aksesuarların derecesi ve ayarlarıdır.

 Sizlerde hangi aksesuar ürünleri hangi kıyafetler ile kullanılır ve nasıl daha fazla şık olunur diye merak ediyorsanız http://www.pembe.net adresine bir tık ile ulaşarak inceleme yapabilirisiniz. Artık en güzel ve şık kadın siz neden olmayasınız ki. Okulda, işte kısaca her yerde moda önce sizden sorulacak daha sonra akımlar gelecek.

    Yorumlar

Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
  • 2 AĞUSTOS ARDEŞENİN SESİ GAZETESİ
Arşiv