Tunca Belediyesi Rafting Takımı Van'da ki Şampiyonada Yarışacak

Tunca Belediye Rafting Takımı Van'da yapılacak olan Türkiye Rafting Şampiyonası için hazırlanıyor. Geçtiğimiz aylar içinde kurulan Tunca Belediye Rafting Takımı; 16-20 Ekim 2019 tarihlerinde Van'da yapılacak olan şampiyonada derece almak için ara vermeden çalışıyor.

30 Eylül 2019 Pazartesi 20:47
Tunca Belediyesi Rafting Takımı Van'da ki Şampiyonada Yarışacak
Türkiye Rafting Federasyonunun 2019 Faaliyet takviminde olan R4 Türkiye Rafting Şampiyonası 2. ayak yarışları Van Saraybahçe ve Çatakta yapılması planlanıyor. Bu anlamda Türkiye'nin ir çok İl ve İlçelerinden katılacak olan takımlar gibi Tunca Belediyesi Rafting Takımı da bu yarışlar için iyi hazırlanıp derece almak için çalışıyor.

 

Tunca Belediyesi bünyesinde yeni kurulan Rafting Takımı  Antrenör Ali Yardımcı (Milli Sporcu) tarafından sıkı bir eğitim ve antrenman programına alındı. Günde çift antrenman yapan takım yağmur, çamur demeden bot üstünde kondisyon, kısa kürek, uzun kürek, hızlı çıkış, sprint ve akar yukarı kürek çekerek bir çok disiplinde mücadele için çalışmalara aralıksız çalışan ekip Ramazan Pune, Muhammet Ali Demirata, Muhammet Demirata, Dursun Aslıyüksek ve Mustafa Kuyumcudan oluşmakta.


 

    Yorumlar

banner146
Arşiv