Tunca Belediyesi Makine Parkına Yeni Bir Araç Daha Ekledi.

Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz’in temasları yanıt buldu ve Tunca Belediyesi araç parkına yeni bir araç daha ekledi. Tunca’da çöp başta olmak üzere çevre temizliğinde de kullanılacak olan araç Belediyeye teslim edildi.

02 Temmuz 2020 Perşembe 11:04
Tunca Belediyesi Makine Parkına Yeni Bir Araç Daha Ekledi.
Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz’in temasları yanıt buldu ve Tunca Belediyesi araç parkına yeni bir araç daha ekledi. Tunca’da çöp başta olmak üzere çevre temizliğinde de kullanılacak olan araç Belediyeye teslim edildi.Çevre ve şehircilik bakanlığı tarafından Tunca Belediyesine tahsis edilen temizlik aracı geçtiğimiz aylarda teslim edilecekken Pandemi tedbirleri kapsamında Temmuz başında devir teslimi gerçekleşti. Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz’in önemli girişimleri sayesinde alınan araç ile ilgili Çevre ve şehircilik bakanlığı, Rize Milletvekilleri ve emeği geçenlere teşekkür edildi.

 

Tunca Belediyeden yapılan açıklamada şunlara yer verildi; “Belediye başkanımız Ahmet Naci Aytemiz yoğun girişimleri sonucu Çevre ve şehircilik bakanlığı tarafından belediyemize hibe edilen çöp kamyonumuzu teslim almış bulunmaktayız.

Belediyemizde yol ve alt yapı çalışmalarına ne kadar önem veriyorsak çevre temizliğimize de bir o kadar önem vermekteyiz.

Başta Rize Milletvekillerimize, Çevre ve Şehircilik Bakanlığımıza, Tunca Belediye Başkanlığı olarak teşekkür ediyoruz.

Belediye başkanımızın öncülüğünde daha yaşanılabilir bir tunca için durmuyoruz.

 Aşk ile çalışıyoruz. Belediyemize hayırlı olsun.” İfadeleri kullanıldı.

 


    Yorumlar

Arşiv