Tunca Beldesi Sosyal Tesislerine Kavuştu

Tunca Belediyesi uzun zamandır ihtiyaç duyduğu modern hizmet binası ve sosyal tesislerine kavuştu.Toplu olarak oturulacak alanların, çay evinin ve cafe bölümünün de içinde olduğu üç katlı kompleks 27 Haziran 2016 tarihinde verilecek olan iftar yemeği ile hizmete açılacak.

21 Haziran 2016 Salı 11:17
Tunca Beldesi Sosyal Tesislerine Kavuştu
 Konu ile ilgili Tunca Belediye başkanı Ahmet Naci Aytemiz Ardeşeninsesi gazetesine yaptığı açıklamada; Yolu olmayan Tuncamıza önemli hizmetler kazandırdık, altı ay gibi bir süreçte restarasyonu tamamlanan yeni  belediye hizmet binamız, aile çay bahçemiz ve çay evimiz Tuncamıza hayırlı olsun, sosyal tesisleri  27 Haziran Pazartesi günü vereceğimiz toplu iftar yemeğiyle açılışını gerçekleştirmiş olacağız, bu anlamda güzel Tuncamıza bu tesislerin kazandırılmasında desteklerini esirgemeyen başta Hükümetimize, Rize belediye başkanımıza ve Ardeşen belediye başkanımıza teşekür ediyoruz, siyasilerimiz de her daim yanımızdalar, bizlerde bu anlamda hizmet etmek için bu göreve talip olduk, işimiz hizmet, "durmak yok yola devam", diye konuştu. Tunca belediyesi yeni hizmet binnas ve  sosyal tesisleri üç kat iş yeri  180mk alanda 6 ay içerisinde tamamlanarak hizmete hazır hale getirildi.

YASAL UYARI
Yayınlanan haberler, fotograflar ve köşe yazılarının tüm hakları Ardeşeninsesi Ardeşen matbaasına aittir. Kaynak gösterilse dahi haberler, fotograflar ve köşe yazılarının tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
    Yorumlar

Arşiv