İBRAHİM KUMBASAR: “ORTAK SEVDAMIZ OLAN TUNCA’YA HİZMET İÇİN YOLA ÇIKTIM”

31 Mart yerel seçimlerinde Tunca Belediye Bağımsız Başkan Adayı olan İbrahim Kumbasar, Ardeşen Yüksek Seçim Kurulu’na resmi başvuruyu gerçekleştirdi. Başvurunun ardından kısa bir açıklama yapan Kumbasar, “Ortak sevdamız olan Tunca’ya hizmet için yola çıktım” şeklinde konuştu.

12 Şubat 2024 Pazartesi 17:33
İBRAHİM KUMBASAR: “ORTAK SEVDAMIZ OLAN TUNCA’YA HİZMET İÇİN YOLA ÇIKTIM”
İBRAHİM KUMBASAR: “ORTAK SEVDAMIZ OLAN TUNCA’YA HİZMET İÇİN YOLA ÇIKTIM”

31 Mart yerel seçimlerinde Tunca Belediye Bağımsız Başkan Adayı olan İbrahim Kumbasar, Ardeşen Yüksek Seçim Kurulu’na resmi başvuruyu gerçekleştirdi. Başvurunun ardından kısa bir açıklama yapan Kumbasar, “Ortak sevdamız olan Tunca’ya hizmet için yola çıktım” şeklinde konuştu.Tunca siyasetinin tanınan ve sevilen simalarından İbrahim Kumbasar, Tunca Belediye Bağımsız Başkan Adayı oldu. Bilindiği üzere Kumbasar, Tunca Belediyesi’nde 10 yıl meclis üyeliği yapmıştı.

“TUNCA’YI DAHA İYİ NOKTALARA TAŞIYACAĞIMIZDAN HİÇ ŞÜPHEM YOK”

Birlik ve beraberlik vurgusu yapan İbrahim Kumbasar, “Çocukluğumuzun geçtiği, birlikte hayal kurduğumuz, omuz omuza gülüp ağladığımız bu cennet memleketimizi birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde daha iyi noktalara taşıyacağımızdan hiç şüphem yok. Bu kapsamda Bağımsız Tunca Belediye Başkan Adaylığımı ilan ediyorum. Sizlerin desteğiyle çıktığım bu yolda büyüklerimizin duası, milletimizin teveccühü ve Allah’ın izniyle zafere ulaşacağız. Bu zamana kadar beldemize hizmet eden tüm başkanlarımıza şükranlarımı sunuyor, aday olan arkadaşlarıma da başarılar diliyorum” dedi.

İBRAHİM KUMBASAR KİMDİR?

1965 yılında Rize’nin Ardeşen ilçesinde doğan İbrahim Kumbasar, ilk ve orta öğrenimini Ardeşen’e bağlı Tunca Beldesi’nde tamamladı. Lise eğitimini tamamladıktan sonra vatani görevini de icra eden İbrahim Kumbasar, daha sonra ticaret ile uğraştı. Kumbasar, çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görevler aldı ve yöneticilik yaptı. Tunca Belediyesi’nde 10 yıl meclis üyeliği görevini yürüten Kumbasar, 2019 yerel seçimlerinde AK Parti’den il genel meclis üyeliğine aday gösterildi. Kumbasar, evli ve 7 çocuk babasıdır.

    Yorumlar

banner160
Arşiv