Bölgenin En Aktif Derneği FormuLaz'da Görev Değişikliği

Doğu Karadeniz'in tanıtımında ve özellikle Tunca kültürünün yansıtılmasında yüz yılı aşkın süre gelen bir geleneği modernleştirerek yeniden hayat veren FormuLaz Derneği Başkanı Niyazi Gül, geçmişten günümüze miras kalan tahta araba geleneğini sürdürme ve yaşatma adına kurulan dernek yönetiminden kişisel nedenlerle ayrıldı.

15 Mayıs 2019 Çarşamba 15:45
Bölgenin En Aktif Derneği FormuLaz'da Görev Değişikliği
Tunca'da filizlenerek ülke ve dünya çapına yayılmış, her yıl geleneksel olarak yapılan FormuLaz tahta araba yarışlarının marka tescili, geliştirilmesi, kurumsallaşması ve desteklenmesi adına kurulan FormuLaz Derneği yönetim kurulu başkanı Niyazi Gül, kişisel nedenlerden dolayı görevini bırakması nedeniyle, kendisine Tunca Belediyesi ve FormuLaz Derneği tarafından bir veda gecesi düzenlenerek katkılarından dolayı plaket ve hediye takdim edildi.

 

FormuLaz isminin markalaşmasında ve dernekleşmesinde önemli katkıları olan Niyazi Gül, veda gecesinde söz alarak her türlü faaliyete bireysel olarak katılacağını, yeni yönetimin ve Tunca'nın her daim hizmetinde olduğunu vurguladı.

 

Düzenlenen veda gecesine Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz, FormuLaz Dernek Başkanı Murat Gül ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 

 

Yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

Başkan : Murat Gül

Başkan yardımcısı: H.Mesut Topal

Recep Çakır

Hakkı Kumbasar

Ramazan Topçu

Şakir Çakırusta

Maksut Çakır

İbrahim Sandıkçı

Zafer Aydın

İsmail Avni Bayrak

Murat Aytemiz

Besim Sarı

Muhammet Zenginal

Hızır Sofuoğlu

Dursun Ali Köse

Necati Enis Gül

Levent Yılmaz

 

    Yorumlar

Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
  • 2 AĞUSTOS ARDEŞENİN SESİ GAZETESİ
Arşiv