50 yıllık hayalimize hızlı adımlar ile ilerliyoruz

ARDEŞEN-YUSUFELİ Bağlantı yolu ile alakalı il başkanımız sayın İshak Alim ve Rize milletvekillerimiz sayın Muhammed Avcı Osman Aşkın Bak ve Hayati Yazıcı birlikte projemizi son aşamaya kadar getirdik ve hepsinin destekleri ile tamamlayacağımıza inancımız tamdır.

12 Ocak 2022 Çarşamba 20:35
50 yıllık hayalimize hızlı adımlar ile ilerliyoruz
ARDEŞEN-YUSUFELİ  Bağlantı yolu ile alakalı il başkanımız sayın İshak Alim ve Rize milletvekillerimiz sayın Muhammed Avcı  Osman Aşkın Bak ve Hayati Yazıcı  birlikte projemizi son aşamaya kadar getirdik ve hepsinin destekleri ile tamamlayacağımıza inancımız tamdır.

 

Bugün Belediye başkanımız Ahmet Naci AYTEMİZ Belde başkanımız Muhammet FIRINCI ve belediye Meclis üyemiz Ahmet TOPAL ile beraber Yusufeli belediye başkanımız Eyüp AYTEKİN Yusufeli Ak parti İlçe başkanımız İbrahim ALKAN Artvin il genel Meclis başkanımız Furkan ÇAKMAK ve Yusufeli kaymakamımız Sayın Hüseyin KAPTAN ile bir araya gelerek geniş çaplı istişare edilmiştir.

Rize- Artvin havaalanı açılışından sonra bölgemizde ve Artvin Yusufeli’nde turizm havzaları oluşturmak amacı ile bağlantı yolumuzun önemi artmaktadır.

 2023 seçimleri öncesi son aşamaya gelen Ardeşen- Yusufeli bağlantı yolumuzun proje ve sondaj çalışmaları sona ermiştir.

    Yorumlar

banner153
Arşiv