WRF İkinci Başkanı Yardımcı Raftingi Tüm Ülkede Yayıyor

WRF Rafting Dünya 2. Başkanı Fikret Yardımcı Ülkenin birçok Şehrine Rafting Sporunu götürme adına Tunceli, Kayseri, İstanbul, Erzurum, Erzincan, Giresun, Muğla ve Van temaslarını tamamlayarak yeni parkurlar için bu illerin Valileri, Belediye Başkanları ve Spor İl Müdürlerini ziyaret ederek 2018-2019 yılı Türkiye Rafting şampiyonları için ön hazırlıkları tamamladı.

10 Mart 2018 Cumartesi 23:23
WRF İkinci Başkanı Yardımcı Raftingi Tüm Ülkede Yayıyor
WRF Rafting Dünya 2. Başkanı Fikret Yardımcı Ülkenin birçok Şehrine Rafting Sporunu götürme adına Tunceli, Kayseri, İstanbul, Erzurum, Erzincan, Giresun, Muğla ve Van temaslarıyla, yeni parkurlar için bu illerin Valileri, Belediye Başkanları ve Spor İl Müdürlerini ziyaret edip 2018-2019 yılı Türkiye Rafting şampiyonaları için ön hazırlıkları tamamladı.Ülkemizde Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonuna bağlı Rafting As. Başkanlığınca düzenlenen şampiyonaların yurt geneline dağılımı ve dört mevsimde Rafting sloganıyla bu sporu; Rize’den, İstanbul’a, Muğla’ya, Tunceli’den Erzurum’a, Erzincan’a taşıma adına gecesini gündüzüne katarak mesai kavramı gözetmek sızın işinden ve hatta ailesinden ödün vererek bu güzel vatanın doğusu batısını ayırt etmeden karış karış gezen WRF Dünya Rafting 2. Başkanı Fikret Yardımcı’nın takdire şayan bu özverisini tebrik etme yerine; "sözde Rafting sporu yapan ve bu camiayı yakından tanıyorum ve bende sizdenim mesajı vermeye çalışan, Raftinge en büyük ihaneti yapan, hiçbir şampiyonaya katılmayan, katılım için yapılan tekliflere dahi icabet etmeyen, maddiyat düşkünü bir takım kişi veya kişiler, çamur at izi kalsın mantığıyla son Avrupa ve son Dünya şampiyonu olan sporcuların, Antrenörlerin ve kafile başkanı Fikret Yardımcı’nın başarılarını kıskanmış olsa gerek ki. Sosyal medyada karalama kampanyası başlatmak gibi küçük hesapların peşine düşmüşler."

Ey Rafting Sporunu Baltalamaya çalışanlar! Unutmayın ki; bu camia bir ailedir. Kimse bu ailenin arasına nifak tohumları ekemez. Ekmeye çalışanlar dün olduğu gibi bugün ve yarında bu ailenin sadece balarılarını karanlık köşelerden izler. İzlemeyende mahkûmdur.Bu konuyla ilgili WRF Dünya Rafting 2. Başkanı Fikret Yardımcı bir basın açıklaması yaptı.

 İşte o açıklama: “Emek başarı nedir?  Sizce nedir? Ucuz ve basit beyinli düşünen ahkam kesen bir kısım zavallı insanlar.

Varan1: Rafting sporu iki ilden ibaret iken, Tunceli'ye, Kayseri'ye İstanbul’a, Erzurum’a, Erzincan'a, Giresun'a Muğla'ya Van'a daha birçok ile Rafting sporunu taşıdık.

Varan2: İki Rafting kulübü varken kulüp sayılarını alıp kırk elli takıma getirdik.

Varan3: Türkiye'nin birçok ilinde hakemlik antrenörlük eğitimleri açarak temel alt yapıları oluşturduk.

Varan4: Yapılan Türkiye şampiyonalarında adeta o şehirlerde mini bir olimpiyat havasını yaşatarak Rafting Turizm sportif faaliyetlerde o ildeki potansiyeli bütün dünyaya duyurduk ve ekonomik alanda işletmecilere destek sağladık.

Varan5: Ülkemizin birçok ilinde yapay parkurları projelendirdik.

 Emek dediğiniz şey nedir. Emek işte budur! 
        Tunceli de birkaç sene önce yapacağımız Rafting Türkiye şampiyonasın da bizleri defalarca özelden arayarak korkudan biz gelemiyoruz diyen sözde sanal kabadayılar neredeydiniz?

        Emek yolcuları daha dün bile silahların gölgesinde ülkemizin en güzel doğal parkurlarından olan Munzur çayını dünyaya açma projesi yaparken sözde emekçiler neredeydiniz?

        2013 Yılından beri Dünya ve Avrupa şampiyonalarında 250 madalya alırken ülkemizin bayrağını İstiklal Marşı eşliğinde defalarca göndere çekerken sözde emekçiler neredeydiniz?

        Gürcistan’da, Bosna'da, Japonya'da 10 kişilik koğuşlarda yatarak yarı aç yarı tok Dünya şampiyonu olurken sahte emekçiler neredeydiniz?

        Siz ömrünüzde dünya ve kıtalar arası yarışmalarda ağlayarak İstiklal Marşımızı okumanın ne demek olduğunu hiç küçük beyniniz tasarlamazken, biz Erdoğan'la, Yasin'le, Savaş'la Mehmet'le, Murat'la, İbrahim'le, Basri ‘İle ve birçok arkadaşlarımızla madalyalar alarak Kupalar kaldırarak Rafting adına tarihler yazıyorduk. 
        Daha öncelerde Ülkemiz adına Dünya ve Avrupa şampiyonasın da katılan kafileler köşelerde beklerken biz ülkemiz adına Rafting Dünya ikinci başkanlığını alarak dünya sporunda ülkemize temsil hakkı kazandırdık. Bu görevi alarak ülke insanımızı en üst seviyeye taşıdık. Bununla da yetinmedik ve ülke insanımızdan on iki (12) arkadaşımızı da dünya Rafting federasyonun çeşitli kurullarına yazdırdık.

          Bitmiyor ve yine Rafting tarihin de ilk defa aynı sene içerisin de hem Dalamanda hem de Rize de Avrasya Rafting şampiyonası ve Dünya Rafting kupası yarışmalarını alarak ülkemizi Dünyaya duyurma imkanını sağladık. Ulusal ve uluslararası medyada ülkemizin her köşesinde turizm amaçlı Rafting yapılabileceğini defalarca anlatarak bu işte ekmek parası kazanan arkadaşlarımıza katkıda bulunmayı sağladık. Birçok gencimizi milli sporcu yaparak üniversitelere yerleştirdik ve ekonomik olarak katkıda bulunduk. Sporun gelişmesi adına milli sporcularımızı her ilden seçerek ülke gençliğine ve o bölgede spor yapmak isteyen gençlere model yarattık ve sızın hayalını bile kuramadığınız Rafting sporunu olimpik spor yaptık. Bu emek dediğiniz şey nedir yukarda anlattıklarımın neresinde emek yok?

        Sabrın da bir sonu var bir kez daha tekrarlıyorum ucuz ahkam kesenlere karnımız tok, her densize verecek cevabımız da vardır, ama o küçük beyinli zavallı insanlar bilsinler ki bu saatten sonra haksızca yapılan her eleştirinin hukuk çerçevesin de cezasını bulacaktır. Bunda kimsenin şüphesi olmasın küçük beyinleriyle haksız eleştiri ve kişisel haklarımıza hakaret edenler bu spora gerçek gönül verenleri asla yıldıramayacak ve bunu karşılığını alacaktır.

         Hiç kimse benim sosyal medya sayfamda kendi ufak beyninin düşüncelerini paylaşımlarda bulunamaz.

         Bu hakaret içeren paylaşımlardan dolayı oluşacak yasal cezalandırmalar da tarafımca sorumlu değilim. Hukuk çerçevesinde bu türlü yayınlar ve de hakaret içerikli paylaşımlar yapanlar hukuk kuralarınca ceza almaları hususunda gereken yapılacaktır. Bu spora gerçek manada destek veren bütün arkadaşlarımı kutlar başarılarının devamını dilerim.”

Kamuoyuna saygıyla sunulur. WRF Dünya Rafting 2. Başkanı Fikret Yardımcı.

    Yorumlar

banner149
Arşiv