Türkiye Rafting Federasyonu Yeni Yönetimini Bakanlığa Sundu.

2. olağan kongresi 3 Şubat 2022 tarihinde yapılan seçimler sonrası rakibine 35 oy fark atan Fikret Yardımcı Türkiye Rafting Federasyonu Yönetim Kurulu listesini açıkladı.

03 Haziran 2022 Cuma 09:05
Türkiye Rafting Federasyonu Yeni Yönetimini Bakanlığa Sundu.
2. olağan kongresini 3 Şubat 2022 tarihinde yapılan seçimler sonrası rakibine 35 oy fark atan Fikret Yardımcı Türkiye Rafting Federasyonu Yönetim Kurulu listesini açıkladı.

 

Türkiye Rafting Federasyonu 2. Olağan kongresini 3 Şubat 2022 tarihinde Ankara’da tamamlamış ve burada yapılan seçimlerde mevcut başkan Fikret Yardımcı 50 oya karşın 16 oy ile rakibi Ayhan Kaya’da 35 oy fark atarak Türkiye Rafting Federasyonunun Başkanı Seçilmişti.Seçimlerin ardından yeni yönetimi oluşturan Yardımcı 2022 yılı yönetim kurulunu açıkladı.

İşte Türkiye Rafting Federasyonu Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri.

1-Fikret Yardımcı Federasyon Başkanı

2-Hakan Özer Yönetim Kurulu AS Başkanı

3-Gülşen Orhan Yönetim Kurulu

4-Drç Nusret Yazıcı Yönetim Kurulu

5-Cihan Güner Yönetim Kurulu

6-Hamza Kahramantürk Yönetim Kurulu

7-Abdullah Gökçeli Yönetim Kurulu

8-Arzu Özkan Yönetim Kurulu

9-Tuncay Sonel Yönetim Kurulu

10-Birsen Demirel Yönetim Kurulu

11-Prof. Dr. Fatih Bektaş Yönetim Kurulu

12-Nusret Bayraktar Yönetim Kurulu

13-Cihan Yalçın Yönetim Kurulu

14-Emin Yıldırım Yönetim Kurulu

15-Oğuz Çelik Yönetim Kurulu

16-Beytullah Birlik Yönetim Kurulu

17-Dursun Yaşaroğlu Yönetim Kurulu


Oluşan Yönetim Kurulu bu şekilde basına servis edildi.

 

Yeni yönetim kurulunda 2 Ardeşen’li görev aldı.

Türkiye Rafting Federasyonunun Yönetim Kurulunda yer alan Ardeşenliler Raftingin Amiral Gemisi Rize imajını güçlendiriyor.

Geçmiş yönetimde yer alan Nusret Bayraktar yeni lisede yeniden yer alan önemli isimlerden biri.

Aktif siyaset hayatında İstanbul Beyoğlu Eski Belediye Başkanlığı, 22 ve 23. Dönem İstanbul, 24. Dönem Rize Milletvekilliği yapan Bayraktar halen RTEÜ Yaşatma Dernek Başkanlığı görevini aktif bir şekilde yürütmekte.

Ardeşen’li diğer bir isim ise Dursun Yaşaroğlu.

Yaşaroğlu Yıllardır Kamuda çeşitli görevlerde özverili ve başarılı bir grafik çizmiş biri. Ardeşen Yazı İşleri Müdürlüğü, Ardeşen ve Fındıklı Özel İdare Müdürlüğü yapan başarılı müdür halen Rize İl Özel daire Müdürlüğünde Daire müdürü olarak görev yapmakta.

Türkiye Rafting Federasyonu Başkanı Fikret Yardımcıyla birlikte toplamda 3 Ardeşen’li nin yönetim kurulunda oluşu Rize’nin Rafting sporunda Amiral gemisi olduğu imajını desteklemekte.

 

Bizlerde Ardeşeninsesi Gazetesi olarak yeni yönetim kuruluna başarılar diler yeni ve yeniden yarışmalar ve de şampiyonaların yapılarak ülkemizin sportif başarı çıtasını üst noktalara çekilmesinde her kese kolaylıklar diliyoruz.

Haber: Murat UÇKAN

 

    Yorumlar

banner153
Arşiv