Türkiye Rafting Federasyonu 2020 Yılı Faaliyet Programını Açıkladı

Türkiye Rafting Federasyonu Teknik Kurulunun Ankara'da yaptığı toplantısında 2020 yılı faaliyet programı netleşti.

26 Aralık 2019 Perşembe 15:33
Türkiye Rafting Federasyonu 2020 Yılı Faaliyet Programını Açıkladı
Ankara'da yapılan toplantıda Avrupa ve Dünya Şampiyonları, Türkiye Rafting Şampiyonaları, Türkiye, Okul Sporları Şampiyonaları, Milli Takım Kampları, Nehir Keşifleri, Usta Bot Rafting Eğitimleri, Aday Hakem Seminerleri, Rafting Hakem Çalıştayı, Yönetim Kurulu Toplantıları, İl Temsilcileri Toplantısı, Kurullar Toplantıları, Yapay Parkur Çalışmaları, Kademe Antrenörlük Kursları, Seminerler, Yurt İçi ve Yurt Dışı Şampiyona Toplantılarının ele alındığı çalıştay Türkiye Rafting Federasyonu Başkanı Fikret Yardımcı Başkanlığında karara bağlandı.


İşte alınan kararlar sonrasında çıkan 2020 Faaliyet programı ve tarihler.

 

 

2020 YILI YILLIK FAALİYET PROGRAMI
1- Milli Takımlar Aday Kampı Muhtelif 17-26 Ocak
2- Okul Sporları 1.Bölge Yarışları Muğla/Dalaman 21-23 Şubat
3- Rafting Türkiye Şampiyonası 1.Ayak Muhtelif 5-8 Mart
4- Avrupa Kupası (1) Öncesi Milli Takımlar Kampı Muhtelif 12-18 Mart
5- Avrupa Kupası (1)(Açık Yaş Kadın-Erkek-Mix) Hırvatistan/Slunj 19-22 Mart
6 -Bulgaristan Grand Prix Bulgaristan Muhtelif

--------------------------------------------

7 -Rafting Türkiye Şampiyonası 2. Ayak Muhtelif 2-5 Nisan
8- Okul Sporları 2. Bölge Yarışları Bingöl/Muhtelif 17-19 Nisan
9- Rafting Türkiye Şampiyonası 3.Ayak Muhtelif 30 Nisan-3 Mayıs
10- Avrupa Kupası (2) Öncesi Milli Takımlar Kampı Muhtelif Mayıs
11- Avrupa Kupası (2) (Açık Yaş Kadın-Erkek-Mix) Fransa Mayıs
12- Rafting Türkiye Şampiyonası 4.Ayak Muhtelif Mayıs
---------------------------------------------------
13-Okul Sporları Gençler Türkiye Finali
Okul Sporları Yıldızlar Türkiye Finali Rize/Ardeşen Rize/Ardeşen 9-11 Haziran 9-11Hazıran
-------------------------------------------------------------
14-WRF Grand Prix TÜRKİYE
(U-19-Açık yaş Kad.Erk.Mix) Rize/Ardeşen 24-28 Haziran
-------------------------------------------------
15-Para Rafting (U/19-U/23-Açık yaş) İtalya 7-12 Temmuz
16-Rafting Türkiye Şampiyonası 5.Ayak Muhtelif 16-19 Temmuz
----------------------------------------------

17- Avrupa Kupası (3) ve Dünya Şampiyonası Öncesi Milli Takım Kampı Kosova 7-13 Ağustos
18- Avrupa Kupası (3) (Açık yaş Kadın-Erkek- Mix) Kosova 14-16 Ağustos
19 -Dünya Şampiyonası (U/19-U/23 Kadın-Erkek-Mix) Slovenya 17-22 Ağustos
----------------------------------------------

20 -Rafting Türkiye Şampiyonası 6.Ayak Muhtelif 17-20 Eylül
-------------------------------------------------------------
21 -Avrasya Şamp Öncesi Milli Takımlar Kampı Muhtelif 1-6 Ekim
22 -Avrasya Şamp.(U/19-U/23-Açık yaş Kadın-Erkek-Mix) Hindistan 7-11 Ekim
23 -Rafting Türkiye Şampiyonası 7.Ayak Muhtelif 22-25 Ekim
---------------------------------------------------------------------------------
24 -1. Kademe Antrenörlük Kursuları Muhtelif 2 İL Ocak-Aralık
25 -2. Kademe Antrenörlük Kursuları Muhtelif 2 İL Ocak-Aralık
26 -3. Kademe Antrenörlük Kursuları Muhtelif 1 İL Ocak-Aralık
27 -Antrenör Gelişim Seminerleri Muhtelif 2 İL Ocak-Aralık
28 -Nehir Keşifleri Muhtelif İller Ocak-Aralık
29 -Aday Hakem ve Yükseltme Seminerleri Muhtelif 2 İL Ocak-Aralık
30- Sporcu Geliştirme Kampları Muhtelif 2 İL Ocak-Aralık
31 -Rafting Bot Lider Eğitimleri (Ulusal ve Uluslararası) Muh.2 İL ve Ülkeler Ocak-Aralık
32 -Rafting Bot Lider Vize ve Seminerleri Muhtelif 2 İL Ocak-Aralık
33 -Rafting Yönetim Kurulları ve Alt Kurul Toplantıları Muhtelif 2 İL Ocak-Aralık
34 -Yurt dışı Toplantı, Kurs ve Semineri Muhtelif Ülkeler Ocak-Aralık

 

    Yorumlar

banner146
Arşiv