Rafting Milli Takım Aday Kampı Muğla Dalaman’da Başladı

17-26 Ocak 2019 tarihleri arasında Muğla Dalaman’da düzenlenecek olan Rafting Milli Takım Kampı ilk gün antrenmanları ile başladı.

18 Ocak 2020 Cumartesi 11:34
Rafting Milli Takım Aday Kampı Muğla Dalaman’da Başladı
Türkiye Rafting Federasyonu Milli Takımlar kampı 48 sporcu 12 çalıştırıcı 4 görevli toplam 64 kişi ile başladı. Akşam yemeği ve ardından yapılan toplantıda Milli Takım kampının işleyişi ile ilgili sporcu ve antrenörlere bilgiler verildi.

 

17-26 Ocak 2019 tarihleri arasında Muğla Dalaman’da düzenlenecek olan Rafting Milli Takım Kampı ilk gün antrenmanları ile başladı. Kampa katılan sporcular 2020 yılı için gerek Avrupa gerekse Dünya klasmanlarında yapılacak olan tüm yarışlarda kadro alabilmek için on günlük sıkı bir çalışma ve ardın için start aldılar.

 

Rafting illi Takımı Şu isim ve listeden oluşuyor:

Türkiye Rafting Federasyon Başkanı Fikret Yardımcı.

Kamp Müdürü Ünal Aktaş.

Sağlık ve Güvenlikten sorumlu Mehmet Eskitaş.

Organizasyon sorumlusu Lütfiye Yavuz.

Malzemeci Erol Uzuntepe.

Antrenör ve Sporcular:

1.grup Baş Antrenör Aydın Aksoy.

 Antrenör Ali Ekrem Canpolat ve Birol Tepe

Sporcular ve takımların sıralaması:

1. Takım:

Deniz Dinler Tunceli

Dilara Dinler Tunceli

Ece Nur Gerçek Tunceli

Rojda Korkmalı Tunceli

2. Takım:

Sena Betül Özyapı İstanbul

Şara Akbayın İstanbul

Zehra Dilan Şahbaz İstanbul

Fatma Taşdemir İstanbul

3.Takım:

Yağmur Damla Kırık Muğla

Hanife Gürbüz Muğla

İvana Zhydenko Muğla

Melek Yılmaz Muğla

 

2.grup baş Antrenör Savaş İzmirli

 Antrenör Ali Rıza Yardımcı, Süleyman Bayat

Sporcular ve takımların sıralaması:

 

1. Takım:

Nihat Taşkın Düzce

Samet Taşkın Düzce

Kağan Keskin Düzce

Ozan Şahin Düzce

2.Takım:

Bayram Selçuk Van

Barış Atak Van

Furkan Salçuk Van

Malik Sevinç Van

3. Takım:

Muhammet Demirata Rize

Ramazan Pune Rize

Dursun Ali Aslıyüksek Rize

Muhammet Ali Demirata Rize

 

3.grup Baş Antrenör Hasan Basri Yazıcı

Antrenör Özay Özdemir, Saniye Uyar Kırık

Sporcular ve takımların sıralaması:

1.Takım:

 Aslıhan Özyurt İstanbul

Ceren Elif Özdemir İstanbul

Miray Yıldırım İstanbul

Nursen Aktaş İstanbul

2.Takım:

Mihrican Armağan Muğla

Esra Nur Çolak Muğla

Dursiye Gedikoğlu Muğla

Eda Avcı Muğla

3.Takım:

Gözde Aksoy Tunceli

Şimal Karabulut Tunceli

Suna Bulut Tunceli

Tijda Yeşil Tunceli

 

4.grup Baş Antrenör Erdoğan Buçan

Antrenör Engin Göz ve Cemal Akbayın

Sporcular ve takımların sıralaması:

 

1. Takım:

Yavuz Selim Öztürk Muğla

Fatih Özkan Rize

Cihad Er Rize

Ahmet Doğukan Yıldırım Rize

2. Takım:

İmam Rabbani Yıldız Rize

Aktuğ Öz Rize

Nezih Turan Rize

Samet Akyıldız Rize

3. Takım:

Metin Can Bapuç Muğla

Kenan Yılmaz Muğla

Aytuğ Kaplan Muğla

Ege Tuluhan Uslu Muğla

 

    Yorumlar

banner146
Arşiv