Dünya Rafting Fed Bşk. Yrd. Ardeşen’li İsim Oldu

Türk Raftinginin büyük başarısı. Dünya Rafting Federasyonu Başkan Yardımcısı bir Türk.

30 Ocak 2018 Salı 11:51
Dünya Rafting Fed Bşk. Yrd. Ardeşen’li İsim Oldu
 Türk Raftinginin büyük başarısı. Dünya Rafting Federasyonu Başkan Yardımcısı bir Türk. 

 

Türk Raftinginin büyük başarısı. Dünya Rafting Federasyonu Başkan Yardımcısı bir Türk. Rize Ardeşen’li Fikret Yardımcı Dünya Rafting Federasyonu Başkan Yardımcısı oldu.

 

Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu Raftingten Sorumlu As Başkanı Rize Ardeşenli Fikret Yardımcı Dünya Rafting Federasyonu Başkan Yardımcılığına getirildi. Bu büyük başarı Türkiye’de ve Dünyada rafting sporunda elde ettiği başarılar, yetiştirdiği sporcular ve rafting sporunun merkezi haline gelmesini sağlayan muhteşem doğaya sahip Ardeşen’de büyük sevinçle karşılandı.

 

Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu Rafting As Başkanı Fikret Yardımcı Dünya Rafting Federasyonu’nun genel seçimlerinde başkan yardımcılığına getirildi.

 

Dünya Rafting Federasyonu genel seçimleri Sırbistan’ın Belgrad kentinde yapıldı. Seçimlerde Türkiye’yi Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu Başkanı Hasan Öztürk, Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu Rafting As Başkanı Fikret Yardımcı ve Dış İlişkiler Sorumlusu Murat Ali Alaç temsil etti.
 Yapılan seçimlerin ardından Dünya Rafting Federasyonu (WRF) Başkanlığına İtalya’dan Danilo Barmaz getirildi. Barmaz’ın yardımcılıklarına ise ülkemizi temsil eden Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu Rafting As Başkanı Fikret Yardımcı ile Sırbistan’dan Borıs Purjakov getirildi. 

    Yorumlar

banner149
Arşiv