Dünya Rafting Başkan Yardımcısı Yardımcı’mdan Önemli Açıklamalar

Türk Raftinginin büyük 2017 yılındaki Japonya’da yapılan dünya şampiyonasında elde ettiği Dünya Birinciliğiyle gelen başarı Raftinginde yapısını değiştirdi.

07 Şubat 2018 Çarşamba 17:00
Dünya Rafting Başkan Yardımcısı Yardımcı’mdan Önemli Açıklamalar
Türk Raftinginin büyük 2017 yılındaki Japonya’da yapılan dünya şampiyonasında elde ettiği Dünya Birinciliğiyle gelen başarı Raftinginde yapısını değiştirdi.Dünya Rafting Federasyonu Başkan Yardımcısı Fikret Yardımcı Çay TV’de katıldığı Gündem adlı programda çok önemli bilgiler verirken Raftingin mayıs ayında olimpik olacağını ve 2018 yılının Dünya şampiyonunun da Ülkemizde Rize’de yapılacağının müjdesini verdi.

Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu Rafting As Başkanı Fikret Yardımcı Dünya Rafting Federasyonu’nun genel seçimlerinde başkan yardımcılığına getirildi ve bu önemli görevle birlikte Raftingde Türkiye’nin de söz sahibi olmasını sağladı.

2018 yılı Dünyada Rafting Şampiyonasının, Rafting sporunda elde ettiği başarılar, yetiştirdiği sporcular ve Rafting sporunun merkezi haline gelmesini sağlayan muhteşem doğaya sahip olan ülkemizde Rize’nin Ardeşen İlçesinde yapılacak.


Öte yandan Dünya Rafting Federasyonu Kurulu Türkiye ayağı şu isimlerden oluşmakta

WRF Dünya Rafting Başkan Yardımcısı

Fikret Yardımcı

Spor Müsabaka Kurulu

Erdoğan Buçan - Savaş İzmirli

Rehberlik Eğitim Kurulu

Mehmet Eskitaş

Çevre Kurulu

Çetin Bayram – Gülseren Toka

İletişim Kurulu

Yasin Makar

Hakem Kurulu

Adem Aktaş- Şule Güzel

WRF 25 Altı Kurul

Basri Yazıcı – Onur Memoğlu

WRF Satış Pazarlama Kurulu

Murat Ali Alaç – Erol Ökten -Saniye Uyar Kırık’tan oluşmakta.    Yorumlar

banner149
Arşiv