Başarılı Antrenör Çırakoğlu’yla Yola Devam

Ayvacık Belediyespor aslen Rize Ardeşen'li olan başarılı Antrenör Tuncay Çırakoğlu ile yeniden sözleşme imzaladı

12 Ağustos 2021 Perşembe 10:36
Başarılı Antrenör Çırakoğlu’yla Yola Devam
Çanakkale Amatör lig takımlarından Ayvacık Belediyespor yeni sezonda da genç teknik adam ile yola devam edecek. Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram yaptığı açıklamada yeni sezonda güçlü kadro ile mücadele etmek istediklerini bu doğrultuda hocamızla yeniden anlaşmaya vardık hayırlı olsun dedi.

 

Ayvacık Belediyespor’dan göreve devam eden başarılı Antrenör Tuncay Çırakoğlu 2'si Rize Ardeşenli olan 6 transfer birden yaptı.Öteyandan yardımcı Antrenör ve Altyapı çalıştırıcısı olarak ta Fikret Kabaoğlu transferide tamamlandı.

Ayvacık Belediye Spor Kulübünde dış transferde toplu imza töreni düzenlendi.

 

Ayvacık Belediye Başkanlığı’nda düzenlenen toplu imza törenine Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram, Ayvacık Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Yeşil ve Antrenör Tuncay Çırakoğlu katıldı.

Ayvacık Belediyespor Antrenörü Tuncay Çırakoğlu imzasından sonra, yardımcı hoca Fikret Kabaoğlu ile de yeni sezonda anlaşma sağlandı. Dış transferde ise bugün 6 imza atıldı.

Yapılan dış transferler şöyle;

Didim Belediyespor’dan Uğur Şeremet, Ardeşenspor’dan İbrahim Yapıcı, Karabigaspor’dan Hüseyin Alagan, Tuncaspordan Görkem Can Çelik, Kapaklıspor’dan Eray Ünal, Kırklarelispor’dan Emrehan Acur ile sözleşme imzalandı.

Haber: Murat UÇKAN 

    Yorumlar

banner153
Arşiv