Bakan Kasapoğlu'na Rafting Faaliyetleri için Brifing Verildi

Türkiye Rafting Federasyonu Yönetim Kurulu Başkan ve Üyelerini Kabul eden, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu heyetten 2020 yılı Rafting Faaliyetleri hakkında brifing istedi.

07 Ocak 2020 Salı 14:18
Bakan Kasapoğlu'na Rafting Faaliyetleri için Brifing Verildi
Gençlik ve Spor Bakanlığında Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nu ziyaret eden Rafting Federasyon Başkanı Fikret Yardımcı, 22.23 ve 24. Dönem Milletvekili, RTEÜ Vakfı Başkanı Nusret Bayraktar, 23 ve 24. Dönem Van Milletvekili, Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Gülşen Orhan, Türkiye Vakıflar Genel Müdür Yardımcısı Erol Ökten, Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdür Yardımcısı Mustafa İspirgil, YÖK Genel Sekreter Yardımcısı Halil İbrahim Ayçiçek, Avukat Kazım Mert Açıkgöz, Gazeteci Yazar Yaşar İçen, Dünya Kadın Üreme Başkanı Prof. Dr. Timur Gürgan, Gençlik ve Spor Eski Bakanımız ve Rize Milletvekilimiz Osman Aşkın Bak Beyin Danışmanı Hamza Kahramantürk ve TV Programcısı ve Manajar Cihangir Güner ve Ardeşen Belediyesi Basın Danışmanı, Rafting Rize İl Temsilcisi Salih Navdar; 2020 Rafting faaliyetleri ile ilgili brifing vermek için bakanlık toplantı salonunda bir araya geldiler.


Ziyaretle ilgili 22.23 ve 24. Dönem Milletvekili, RTEÜ Vakfı Başkanı Nusret Bayraktar, 23 ve 24. Dönem Van Milletvekili, Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Gülşen Orhan ve Rafting Federasyon Başkanı Fikret Yardımcı söz aldıktan sonra;  Bakan Kasapoğlu'na 2020 Rafting faaliyetleri hakkında Salih Nvadar tarafından slayt ve video sunumunun yapıldı.


Toplantıda ayrıca; 24-29 Haziran 2019 tarihleri arasında Rize, Ardeşen Fırtınada yapılacak olan Uluslararası Katılımlı Dünya Rafting Grand Prix Şampiyonası içinde Bakan Kasapoğlu davet edildi ve Bakanın konu ile ilgili olumlu yanıtı heyeti yapılacak olan şampiyona İçin motive etti.

Toplantı sonrası Rafting Yönetim Kurulu adına Bakan Kasapoğlu'na Plaket takdim edilerek toplu fotoğraf için poz verildi.

 


    Yorumlar

Arşiv