WRF Dünya Rafting 2. Başkanı Yardımcı'dan Vali Çeber'e Ziyaret

Rize Valisi Kemal Çeber'i makamında ziyaret eden WRF Dünya Rafting 2. Başkanı ve Türkiye Rafting Federasyon Başkanı Fikret Yardımcı, Vali Çeber'e üzerinde WRF Dünya Rafting Federasyonu logosu olan forma hediye etti.

19 Nisan 2019 Cuma 14:18
WRF Dünya Rafting 2. Başkanı Yardımcı'dan Vali Çeber'e Ziyaret
Rize Valisi Kemal Çeber'i makamında ziyaret eden WRF Dünya Rafting 2. Başkanı ve Türkiye Rafting Federasyon Başkanı Fikret Yardımcı; Rafting sporunun dünü, bugünü ve geleceği hakkında Rize Valisi Kemal Çeber'le  bilgi verdi.Ülke genelinde başta olmakla birlikte Avrupa ve Dünya şampiyonalarında takım oyunları kapsamında en fazla altın madalya ve kupa sahibi olan Rafting branşıyla ilgili bilgi veren WRF Rafting Federasyonu 2. Başkanı Yardımcı: 9-13 Haziran 2019 tarihinde Tunceli, Türkiye'de yapılacak olan Dünya şampiyonası hakkında da Vali Çeber'e  kısa bir brifing verdi.WRF 2. Başkanı Yardımcı: "Türk milli sporcusu olarak ay yıldızlı formayla bir çok madalya alan Rize'nin öz evlatlarının bu yıl Tunceli'de yapılacak olan Dünya Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek olduğunu belirtmek isterim. Rize parkur ve akar su olarak bu tür yarışmalara hem ev sahipliği yapmış hem de başarılı sporcuların yetişmesine ön ayak olmuştur. Geçmişte olduğu gibi bu gün de; Rize ve bu coğrafyadan yetişerek milli takıma hizmet eden bir çok sporcu olmuş ve olacaktır da. Geleceğimizi şekillendirecek olan gençlere milli ruhu siz ve sizin gibi vatanını, bayrağını ve milletini seven ve onlara hizmet eden idarecilerimiz rol modeli olmuştur. Bu manada başta Devletimizin önde gelenlerine, Spor Bakanlığımıza, Valilik olarak sizlere, İlçe Kaymakamlıklarımıza ve Belediyelerimize verdikleri ve bundan sonrada verecekleri önemli destek ve katkılardan dolayı teşekkür ederim." Şeklinde konuştu.

Ziyaret esnasında WRF Dünya Rafting 2. Başkanı ve Türkiye Rafting Federasyon Başkanı Fikret Yardımcı, Rize Valisi Kemal Çeber'e üzerinde WRF Dünya Rafting Federasyonu logosu olan forma hediye etti.

 

    Yorumlar

Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
  • 2 AĞUSTOS ARDEŞENİN SESİ GAZETESİ
Arşiv