Vali Çeber Rize ve Trabzon'da Bir Dizi Ziyaretlerde Bulundu

Rize Valisi Kemal Çeber yoğun mesaisine devam ediyor, bu bağlamda Rize ve Trabzon'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

31 Mayıs 2019 Cuma 09:38
Vali Çeber Rize ve Trabzon'da Bir Dizi Ziyaretlerde Bulundu
 

Vali Çeber’den Trabzon Gürcistan Başkonsolosluğuna Ziyaret

                Vali Kemal Çeber, Trabzon Gürcistan Başkonsolosluğunu ziyaret etti. Ziyarette Vali Çeber’i Gürcistan Başkonsolosu AvtandilMikaszadse karşıladı.

                Trabzon Gürcistan Başkonsolosu Mikaszadse yapmış olduğu açıklamada;” Karadeniz Bölgesinin en önemli illerinden bir tanesi de şüphesiz ki Rize’dir. Böyle değerli bir ilin Valisinin yapmış olduğu ziyaret bizleri çok mutlu etti. kendisine nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum.” dedi.

                Rize Valisi Çeber de ziyaret esnasında göstermiş oldukları misafirperverlikten ötürü duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek;” Gürcistan bizim için çok önemli bir komşu ülke. İletişimimizin güçlü olduğu bu ortamda ikili ilişkileri daha da üst seviyelere taşımak için elimizden gelen katkıyı sağlamaya hazırız.” şeklinde konuştu.

                Vali Kemal Çeber’e yapmış olduğu ziyarette Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman da eşlik etti.Vali Kemal Çeber’den, İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü’ne Ziyaret

Rize Valisi Kemal Çeber, Trabzon iline yaptığı günü birlik programın son bölümünde Trabzon İl Jandarma Komutanı Tuğ General Halil Şen veTrabzon İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik’imakamlarında ziyaret etti.

 

Vali Çeber ziyaretlerine ilişkin yaptığı değerlendirmede;” Hem Jandarma Teşkilatı hem de Emniyet Teşkilatı, ülkemizin güvenlik ve asayişini sağlayan çok önemli kurumlardan iki tanesidir. Bu yönü ile yaptıkları hizmetlerin kutsal olduğunu düşünüyor ve kendilerine bundan sonra ki hizmetleri için başarılar diliyorum. “ dedi.

Vali Kemal Çeber’e yapmış olduğu ziyarette Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman da eşlik etti.Rize Valisi Çeber, Trabzon Karayolları Bölge Müdürlüğünü Ziyaret Etti

                Rize Valisi Kemal Çeber, Trabzon Karayolları Bölge Müdürlüğünü ziyaret ederek Rize iline yönelik yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

                Rize Valisi Kemal Çeber, Trabzon Karayolları Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti. Ziyaret esnasında Vali Çeber’i Karayolları Bölge Müdürü Selahattin Bayramçavuş karşıladı. Bölge Müdürlüğünde gerçekleştirilen ziyarette bir süre karşılıklı sohbet edilerek, yapılan ve yapılmakta olan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

                Rize Valisi Çeberziyaret esnasında yapmış olduğu açıklamada;” Rize ili ve bölgemiz için en iyisini hedefliyoruz. Bu bağlamda ortak fikirler üretilmesi ve bu fikirler ışığında daha verimli sonuçlar alınması bizler için çok önemli. Bu yönüylede yapılan bu ziyaretin çok verimli olduğunu düşünüyorum. Ayrıca göstermiş oldukları misafirperverlik ve yapmış oldukları çalışmalarda göstermiş oldukları hassasiyetten ötürü Bölge Müdürü Bayramçavuş’a teşekkür ediyorum.” dedi.              Vali Kemal Çeber’e yapmış olduğu ziyarette Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman da eşlik etti.

 


    Yorumlar

Arşiv