Vali Çeber, 2. Uluslararası Öğrenci Futbol Turnuvası Final Maçını İzledi

Vali Kemal Çeber Recep Tayip Erdoğan Üniversitesinde, Rize Uluslararası Öğrenci Derneği tarafından İçişleri Bakanlığı, Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Recep Tayip Erdoğan Üniversitesi Rektörlüğü katkılarıyla düzenlenen 2. Uluslararası Öğrenci Futbol Turnuvası final maçını üniversite öğrencileriyle birlikte izledi.

03 Nisan 2019 Çarşamba 08:26
Vali Çeber, 2. Uluslararası Öğrenci Futbol Turnuvası Final Maçını İzledi
Afrika karması ile Ürdünarasında oynanan ve Afrika karmasının4 – 2 kazandığı final karşılaşmasını tribünden izleyen Vali Çeber’eRecep Tayip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Rize Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik ve pek çok öğrenci eşlik etti. Maç esnasında Vali Çeber, öğrencilerle bol bol sohbet etme şansını da buldu.Maçın ardından yaptığı açıklamada; spor farklılıkları gözetmeksizin insanları bir araya getiren ve onları kaynaştıran önemli bir unsur olduğunu vurgu yapan Vali Çeber,“Bu gün burada düzenlenen organizasyonda bunun en güzel örneklerinden biri. Bu organizasyonda emeği geçen herkese ve katılımlarıyla bizleri mutlu eden tüm öğrencilere teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.


25 Mart 2019 tarihinde başlayan turnuva 5 gün süren ve farklı kültürleri kaynaştırmayı amaçlayan turnuvaya Azerbaycan, Gürcistan, Suriye, Ürdün, Yemen, Doğu Türkistan, Türkmenistan ve Afrika karması takımları katıldı.    Yorumlar

Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
  • 2 AĞUSTOS ARDEŞENİN SESİ GAZETESİ
Arşiv