Rize İl Sağlık Müdürlüğü Kadın Masa Tenisi Takımı Türkiye 2.si

Rize İl Sağlık Müdürlüğü Kadın Masa Tenisi Takımımız Ankara’da düzenlenen “100. Yıl Kamu Spor Oyunları Masa Tenisi Kadınlar Kategorisinde” Türkiye 2. si oldu.

07 Kasım 2023 Salı 16:33
Rize İl Sağlık Müdürlüğü Kadın Masa Tenisi Takımı Türkiye 2.si
Rize İl Sağlık Müdürlüğü Kadın Masa Tenisi Takımımız Ankara’da düzenlenen “100. Yıl Kamu Spor Oyunları Masa Tenisi Kadınlar Kategorisinde” Türkiye 2. si oldu.Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Cumhuriyetin 100. Yılı kutlamaları kapsamında düzenlenen Kamu Spor Oyunları Türkiye Finalleri 2-5 Kasım 2023 tarihleri arasında yapılan müsabakalarla sona erdi.

Masa Tenisi, basketbol ve voleybol branşlarında gerçekleşen şampiyona 7 bölgeden 42 Takım ve 280 sporcunun katılımı ile gerçekleşen turnuvada bölge birincisi olan Rize İl Sağlık Müdürlüğü Kadın Masa Tenisi takımı Ankara’da düzenlenen finallerde Türkiye ikincisi oldu.

 

Şampiyona sonunda düzenlenen ödül töreninde dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları Spor Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Murat Kocakaya, Spor Etkinlikleri Daire Başkanı Ercan Yıldız, Spor Eğitimi ve Araştırmaları Daire Başkanı Şükrü Uysal, İl Müdürü Mustafa Çelik ve protokol tarafından verildi.

 

İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe, "Cumhuriyetimizin 100. Yıl Kamu Spor Oyunlarında bölge birinciliğinden sonra Türkiye ikincisi olan takımımızı ve tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. " değerlendirmesinde bulundu

    Yorumlar

banner153
Arşiv