İyidere’de öğrenciler tatlılarını yarıştırdı

İyidere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (İMTAL) öğrencileri Cumhuriyetin 100. Yılı dolayısıyla tatlı yarışması düzenledi. Jüri üyesi Kaymakam Eray Gürsoy’un lezzet testinden geçen öğrenciler dereceye girdi

07 Kasım 2023 Salı 16:21
İyidere’de öğrenciler tatlılarını yarıştırdı
İyidere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (İMTAL) öğrencileri Cumhuriyetin 100. Yılı dolayısıyla tatlı yarışması düzenledi. Jüri üyesi Kaymakam Eray Gürsoy’un lezzet testinden geçen öğrenciler dereceye girdi:Cumhuriyetin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında İyidere’de  tatlı yarışması düzenlendi. İyidere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri alanı öğrencileri arasında düzenlenen yarışmaya  9 grupta 17 öğrenci katıldı.

 

Öğrenciler tadı ve görüntüsü ile kendilerine has hazırladıkları birbirinden güzel lezzetleri jüri üyelerine takdim etti.

 

Jüri üyeleri Kaymakam Eray Gürsoy, Dereninaltı Restoran Müdürü Şevki Akgün ve İMTAL Şefi Resul Akbaş'ın lezzet testinden geçen öğrenciler dereceye girdi.

 

Yarışma sonucunda Lezzet Çıtısı sunumuyla Ebrar Musluoğlu ile Sümeyra Öz birinci; Soğuk Baklava sunumuyla Bennu Usta ikinci; Woopie sunumuyla Gökçem Rakıcı ile Rumeysa Yavuz üçüncü oldu

Yarışma sonunda dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi

 

 

    Yorumlar

banner153
Arşiv