İçme ve Kullanım Sularının Genel Durumu Değerlendirildi

Rize Valisi Kemal Çeber başkanlığında, Rize genelinde içme ve kullanım sularının genel durumu ile ilgili toplantı düzenlendi.

17 Mayıs 2019 Cuma 11:21
İçme ve Kullanım Sularının Genel Durumu Değerlendirildi
Vali Çeber başkanlığında, Rize genelinde ki içme ve kullanım sularının genel durumu, sorunları ve iyileştirilmesine yönelik yapılan çalışmalar hakkında Valilik Ayder Toplantı Salonunda toplantı gerçekleştirildi.Toplantı sonrası değerlendirmede bulunun Vali Çeber;” ilimiz su kaynakları yönünden çok zengin bir coğrafi yapıya sahip. Bu zenginliklerden yararlanarak halkımıza daha temiz su ulaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bu toplantı sayesinde neleri, nasıl yaparsak istediklerimize daha verimli bir şekilde ulaşabiliriz bunu görmüş olduk. Toplantıya katılım gösteren tüm mesai arkadaşlarıma yapmış oldukları katkı ve fikir alışverişinden dolayı  teşekkür ediyorum. “ şeklinde konuştu.


Düzenlenen toplantıda Vali Yardımcısı Ahmet Dalkıran, Rize İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Türüt, Rize Belediye Başakan Yardımcısı Muhittin Aydın Bilsel, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ümit Hüseyin Sarı, İlçe Kaymakamları, ilçe Belediye Başkanları ve Sağlık il Müdürü de hazır bulundu.  

 

    Yorumlar

Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
  • 2 AĞUSTOS ARDEŞENİN SESİ GAZETESİ
Arşiv