ÇORUH EDAŞ’TAN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. gazetecilik mesleğini icra edenleri onurlandırmak için 1961 yılından bu zamana 10 Ocak tarihinde kutlanan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü unutmadı

10 Ocak 2020 Cuma 14:46
 ÇORUH EDAŞ’TAN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
Gazeteciler, kamuoyunu aydınlatmak için günün her saati zor şartlar altında haber peşinde koşarak toplumun köprülerini inşa etmektedir. İnsanlara haber ve bilgi akışı sağlama gibi çok yönlü bir misyonu üstlenen basın mensuplarının her noktaya temas ettiğine inanıyoruz.

Küreselleşen dinamikler çerçevesinde meslek ilkelerini ve etiğini temel prensibi haline getiren gazetecilerin zaman zarfı fark etmeksizin bilinçlendirme ve haberdar etme aksiyonlarında gösterdikleri çabanın altını çizmek gerekir. İşlev bakımından her katmanda her nabızda var olma zorunluluğu ile mesleklerini icra eden gazetecilerimizin gücünü ve çabalarını takdir ediyoruz.

Bölgede kaliteli ve kesintisiz enerji verme hedefi ile faaliyete başladığımız günden bu zamana toplumu bilgilendirmemiz ve farkındalık oluşturmamızdaen büyük yardımcımız olan değerli basın mensupları ve basın gönüllülerinin10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor,meslek hayatlarındabaşarılarının devamını diliyoruz.

Çoruh EDAŞ Kurumsal İletişim Yönetmenliği

 

    Yorumlar

banner146
Arşiv