ÇAYKUR Fabrikalarda Çalışacak İşçiler İçin Kura Çekimlerini Sürdürüyor.

Çaykur mevsimlik işçi kura sonuçları Çaykur mevsimlik işçi kura sonuçları. Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğünce (ÇAYKUR) Rize ve Giresun’da çalışacak 37 engelli ve 17 eski hükümlü olmak üzere 617 kişinin belirlenmesi için noter huzurunda kura çekildi.

16 Mart 2020 Pazartesi 13:35
ÇAYKUR Fabrikalarda Çalışacak İşçiler İçin Kura Çekimlerini Sürdürüyor.
Bu doğrultuna Işıklı Çaykur, Melyat Çaykur, Kirazlık Çaykur, Taşçılar Çaykur, Cumhuriyet Çaykur, Selimiye Çaykur, Büyükköy Çaykur, Camidağ Çaykur, Salarha Çaykur, İyidere Çaykur, Aşıklar Çaykur, Giresun Tirebolu Çaykur ve Kalecik Çay Fabrikasında çalışacak olan kişilerin isimleri belli oldu. 

Işıklı Çaykur Çay Fabrikası’nda toplamda 123 kişi başvuruda bulundu.  

Alınacak 5 kişinin isimleri şöyle...

Murat Karakaş, Atakan Çavuşoğlu, Hamza Demirok, Muharrem Yusuf Açıkmeşe, Veysel Şeremet.

 

Melyat Çaykur Çay Fabrikası’nda toplamda 220 kişi başvuruda bulundu.

Alınacak isimler şöyle: Doğan Akşahin, Dursun Ali Akşahin, Mehmet Sağbaş, İbrahim Sancak, Kenan Üstbaş.

 

Kirazlık Çaykur Çay Fabrikası’nda çalışacak isimler belli oldu.

Alınacak isimler şöyle: Uğur Çelik, Ekrem Pınarbaş, Mustafa Canca, Savaş Gerda, Serkan İlker.

 

Musadağ Çaykur Çay Fabrikası’nda toplamda 145 kişi başvuruda bulundu.

Alınacak kişilerin isimleri şöyle: Sezgin Soykan, Mehmet Kar, Muhammet Rıfat Koç, Yasin Armağan, Ahmetcan Dilsiz.

 

Taşçılar Çaykur Çay Fabrikası: Sefer Kartal, Murat Çiftçi, Emre Şimşek, Arif Gökhan Yılmaz, Erhan Pastırma

 

Cumhuriyet Çaykur Çay Fabrikası’nda toplamda eski hükümlü 286 kişi başvuruda bulundu.

Alınacak 17 kişinin isimler şöyle: Üzeyir Güneş, Mehmet Kibar, Okan Öztürk, Mustafa Kibar, Ali Rıza Yıldırım, Murat Aynacı, Seyfi Peçe, Mustafa Kukul, İlyas Akarsu, Oğuzhan kurtoğlu, Ali Kemal Tiryaki, Hüseyin Tekin, Okan Ali Demirci

 

Selimiye Çay Fabrikası: Mustafa Tezel, Emircan Selek, Reşat Yılmaz, Engin Uzun, Ahmet Cebir, Semih Ay, Ahmet Emir, Yasin Selek.

 

Büyükköy Çay Fabrikası: Muhammet Furkan Yılmaz, Tamer Beşiktepe, Yasin Şimşek, İbrahim Küçüksarı, Halil İbrahim Küçük, İslam Yıldırım, Furkan Sarı, Vatan Yüksektepe, Nurullah Şimşek, Mevlüt Çağıran.

 

Camidağ Çay Fabrikası: Orhan terzi, Cengiz Yalçın, Onur Kuvvetli, Tolga Yurtman, Şamil Altın.

 

Salarha Çay Fabrikası: Ayhan Çal, Yaşar Birincioğlu, Arif Tarlacı, İsmail Uzun, Halil İbrahim Sarımehmet.

 

İyidere Çaykur Çay Fabrikası: Mustafa Atalay, İsmail Kavalcı, Kader Kardaşlar, Uğur Çakır, Nihal Şinaforoğlu, Ferdi Kumcu, Tahsin Avcı, Sinan Aksu, Emrah Düzgün.

Aşıklar Çaykur Çay Fabrikası: Erten Emre Kömürcü, Muhsin Sarıoğlu, İsmail Hakkı Çetin, Oğuzhan Küçük, Bayram Mert Atış

 

Giresun Tirebolu Çaykur Çay Fabrikası’nda toplamda 19 kişi başvuruda bulundu.  Alınacak 2 kişinin isimler şöyle…

Çekiliş Sonucu asil kişiler: Abdullah Balcı ve Nail Aydın

Çekiliş Sonucu Yedek Kişiler: Muzaffer Durmuşkaya ve Emrah Karakuşum

 

Rize Kalecik Çaykur Çay Fabrikası’nda toplamda 78 kişi başvuruda bulundu.  Alınacak 5 kişinin isimler şöyle…

Kalecik Çay Fabrikası

78 başvuru oldu. 5 kişi alınacak.

Asil Üyeler: Cengizhan Recep, Şeref Arabikoğlu, Erdal Seymenoğlu, Yakup Yıldırım, Tolga Bayraktar

Yedek Üyeler: Ümit Kenan, Salih Recep, Fatih Kaya, Ayhan Terzi, Furkan Seymenoğlu.




 

    Yorumlar

banner146
Arşiv