Ardeşen Organize Sanayi Bölgesi İçin Seferber Oldular

Ardeşen'de düşünülen Organize sanayi bölgesi için çalışmalar hız aldı. Rize Valisi Kemal Çeber başkanlığında yapılan toplantıda sonrası önemli kararlar alındı açıklaması geldi.

28 Kasım 2019 Perşembe 14:51
Ardeşen Organize Sanayi Bölgesi İçin Seferber Oldular
Ardeşen için düşünülen OSB için İlçe Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu, Belediye Başkanı Avni Kahya, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ön,  Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Kuyumcu ve yönetim kurulu üyeleri Rize Valisi Kemal Çeber'i makamında ziyaret ederek İlçede kurulması planlanan OSB hakkında fikir alışverişinde bulundu.

İlçede kurulması planlanan OSB için olumlu adımlar atıldığı ve oldukça iyi sonuçların çıktığı toplantı sonrası yetkililer çalışmalara hız kesmeden devam edilecek açıklaması yaptı.

Toplantıyla ilgili Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya Şunları kaydetti; "Ortak Sevdamız Ardeşen için Rize Valimiz ile önemli bir toplantı için bir araya geldik. Ardeşen Organize Sanayi Bölgesi için yapacağımız çalışmalarla ilgili İlçe Kaymakamımız Ufuk Özen ALİBEYOĞLU, Belediye Başkan Yardımcımız Mustafa ÖN, Sanayi ve Ticaret Odası Başkanımız İsmail KUYUMCU ve yönetim kurulu üyeleri olarak Sayın Valimiz Kemal ÇEBER Beyi ziyaret ettik. Gayet verimli sonuçlar aldığımız toplantı sonrasında OSB için çalışmalarımıza hız vererek edeceğiz. " Diye konuştu.


    Yorumlar

Arşiv