Tüm Türkiye'de Olduğu Gibi, Rize ve İlçelerinde de İlk Ders Zili Çaldı.

Öğrenci, öğretmen ve velileri bekleyen 2019-2020 eğitim öğretim yılında öğrenciler ilk ders zili heyecanını arkadaşlarıyla paylaşırken, veli ve öğretenler de yeni dönemin akademik açıdan başarılı bir olmasını temenni ettiler.

09 Eylül 2019 Pazartesi 11:45
Tüm Türkiye'de Olduğu Gibi, Rize ve İlçelerinde de İlk Ders Zili Çaldı.
Yurt genelinde hemen hemen tüm okullar yeni eğitim öğretim yılının açılışıyla ilgili çeşitli etkinlikler düzenleyerek, özellikle okula bu yıl başlayan öğrenci ve velileri 2019-2020 eğitim öğretim yılının heyecanını en fazla yaşayanlar arasında idi.

 

Yeni eğitim ve öğretim yılı açılış törenleri kapsamında Pazar Hamidye Çözüm Koleji'de bir program tertipledi. Bu manada okulun konferans salonunda düzenlenen açılış programına Ardeşen İlçe Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu, Okul Müdürü Bahri Kahya, Öğretmenler, Öğrenci Velileri ve Öğreticiler katıldı.


Okul öğretmenleri Tuba Biberoğlu ve Günay Morgül'ün açılış konuşmalarıyla başlayan programda Okul Müdürü Bahri Kahya 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı hakkında hayırlı olsun konuşmasını yaparak programa katılan protokol ve velilere okulun akademik, sosyal, kültürel ve sportif başarıları, etkinlikler ve yeni dönemde izlenecek misyon hakkında bilgi verdi. Program okul öğrencilerinin hazırladığı çeşitli gösterilerin sunumuyla devam etti.


Program sonrası öğrenciler ilk gün heyecanı için sıralarındaki yerlerini alırken, bazı veliler ise, bu yıl 1. sınıfa başlayan öğrencilere eşlik ederek heyecanlarını paylaştılar. 

    Yorumlar

Arşiv