Pazarspor, İlk Dış Transfer İmzasını Attırdı

TFF 3. Lig ekiplerinden Pazarspor, 2019-2020 sezonun ilk dış transferinde Şeyhmus Abdulkadir Aksu ile bir yıllık sözleşme imzaladı.

01 Temmuz 2019 Pazartesi 17:26
Pazarspor, İlk Dış Transfer İmzasını Attırdı
Kulüp binasında düzenlenen imza töreninde, Futbol Şubesi As Başkanı Murat Karahan ve transfer komitesi üyesi Hasan Telatar ile Turgutluspor’dan transfer edilen 24 yaşındaki stoper oyuncu Şeyhmus Abdulkadir Aksu hazır bulundu.

 

Sözleşmenin imzalanmasının ardından konuşan Futbol Şubesi As Başkanı Murat Karahan, yapılan yoğun görüşmelerin ardından iyi bir transfer yaptıklarını belirterek, "Şeyhmus Abdulkadir kaliteli bir oyuncu. Takıma önemli katkıları olacaktır." dedi.

 Şeyhmus Abdulkadir ise sahada elinden geldiği kadar mücadele etmeye çalışacağını ifade ederek, "Terimin son damlasına kadar savaşırım, faydalı olmaya çalışırım. İnşallah yeni takımıma faydam dokunur." diye konuştu.

 

Şeyhmus Abdulkadir, Başakşehir alt yapısından yetişip profesyonel olduktan sonra İskenderun DÇ, İstanbul Güngören, Çatalca, Düzce, Erok ve son olarak da Turgutluspor takımlarında forma giydi. 3. ligde 81 müsabakada forma giyen Şeyhmus Abdulkadir 6 gole de imza atmış.

    Yorumlar

Arşiv