Pazar Sivil Havacılık Lisesi Rize’de Madalya Bırakmadı

Pazar Sivil Havacılık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Rize’de yapılan bilek güreşi şampiyonasında madalyaları sildi süpürdü

23 Kasım 2021 Salı 20:29
Pazar Sivil Havacılık Lisesi Rize’de Madalya Bırakmadı
Pazar Sivil Havacılık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Rize’de yapılan bilek güreşi şampiyonasında madalyaları sildi süpürdü.

 

Pandeminin seyrine göre Bilek Güreşi Federasyonu tarafından 2021 faaliyet programında belirtilen Türkiye Şampiyonaları ve Milli Takım Seçmelerinin tarihleri yaklaşırken ülke genelinde de İl ve Bölgesel seçmeler başladı.

Bu bağlamda Rize’de İl geneli bilek güreşi şampiyonası yapıldı..

 

Yapılan yarışmada kadınlar kategorisinde İdil Navdar: 55 kg sağ kol 1. sol kol 1., Zehra Birinci: 45 kg sol kol 1. sağ kol 2., Gamze Memoğlu: 45 kg sağ kol 1.sol kol 2. Ve Sahra Karahan: 50 kg sol kol 1. sağ kol 2. Oldu.

Erkekler kategorisinde Furkan Demirbaş: 70 kg sol kol 1., İsmet Kabaoğlu: 65 kg sağ kol 1. sol kol 2., Altay Paslıoğlu: 60 kg sağ kol 3. Ve Gökdeniz Yazıcı: 80+ kg sağ kol 4. Oldu.

Pazar Sivil Havacılık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Rize İl geneli yapılan bilek güreşi şampiyonasında 7 Altın, 4 Gümüş ve 1 bronz toplamda 12 madalya topladı.

 

Haber: Murat UÇKAN    Yorumlar

banner153
Arşiv