Pazar Meydanında Yetenek ve Sanatın Buluşması Görücüye Çıktı

Pazar Hamidiye Çözüm Koleji her yıl ilçe Belediye meydanında yaptığı görsel sanatlar sergisini vatandaşın beğenisine açtı. Geleneksel hale gelen sergide bu yılki konsept herkesi büyüledi. Okul Görsel Sanatlar Öğretmeni Gamze Terzioğlu'nun öğrencileri konuklardan tam not aldı.

22 Mayıs 2019 Çarşamba 14:08
Pazar Meydanında Yetenek ve Sanatın Buluşması Görücüye Çıktı
Pazar Hamidiye Çözüm Kolejinde okuyan öğrencilerin yıl boyunca ürettikleri görsel sanatların yer aldığı serginin açılışına Pazar Kaymakamı Ayhan Terzi, Pazar Yazı İşleri Müdürü İlker Kabaoğlu, Pazar Milli Eğitim Müdürü Nimet Büyük, Pazar Hamidiye Çözüm Koleji Müdürü Bahri Kahya, Daire Müdürleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

 

 Pazar Demokrasi Meydanında açılışı gerçekleştirilen Hamidiye Çözüm Koleji yık sonu görse sanatlar sergisinde farkındalık yaratan bir çok eserin yanı sıra dünyaca ünlü portrelerin de canlandırılması konulu tema davetlilerce büyük ilgi gördü. Kolejin Görsel Sanatlar Öğretmeni Gamze Terzioğlu koordinesinde gerçekleştirilen sergi içeriğine eyer alan yağlı boya, kara kalem, kabartma sanatı ve benzeri birçok dalda yapılan eserler protokol ve halk tarafından ilgi ve beğeniyle gezilerek izlendi.

     Yorumlar

Arşiv