Hamidiye Çözüm Koleji Öğretmen, Öğrenci ve Velilerinin Katılımı ile Geleneksel İftar Yemeği Etkinliğini Sürdürdü.

Pazar Hamidiye Özel Çözüm Koleji her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar programlarından birini daha gerçekleştirdi. Okulun teras bölümünde verilen İftar yemeğine okul idaresi, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı.

24 Mayıs 2019 Cuma 16:01
Hamidiye Çözüm Koleji Öğretmen, Öğrenci ve Velilerinin Katılımı ile Geleneksel İftar Yemeği Etkinliğini Sürdürdü.
Hamidiye Çözüm Koleji okul idaresi her yıl geleneksel olarak verdiği iftar yemeğine katılım oldukça yüksekti. Kaynaşma, dayanışma ve paylaşmanın en güzel örneklerinin yaşandığı iftar yemeğinde birlikte aynı sofra paylaşılarak iftar açıldı.Verilen İftar yemeğiyle ilgili konuşan okul Müdürü Bahri Kahya; "Kolej olarak her yıl verdiğimiz İftar yemeğinin maneviyatı doğrultusunda öğretmen, öğrenci ve velilerimizle aynı sofra etrafında buluştuklarını ifade ederek, davetlerine icabet ederek gelen herkese teşekkür etti.


Hamidiye Çözüm Koleji olarak sadece eğitim vermediklerini ifade eden Kahya, "Bunun yanında kişisel gelişim, milli ve manevi duyguların öğretilmesi konusunda, önemli gün ve gecelerin feyzi ve hassasiyetini de  öğrencilerimize uygulamalı olarak yaşatıp o anları hissetmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Geçtiğimiz yıllarda da olduğu gibi bu yıl da okul idaresi, öğretmen, veli,  öğrenci ve çalışanlarımızla, on bir ayın sultanı mübarek Ramazan Ayının bereketini aynı sofra etrafında toplanıp idrak etme imkanı bulduk. "diye konuştu.
    Yorumlar

Arşiv