Cadde Coffee lounge Hizmete açıldı

Cadde Coffee lounge Pazar ilçesinde hizmete başladı. Haftada 3 gün canlı müzik yapılacak olan iş yerinde ilk konser de Karadeniz Müziğinin usta seslerinden Recebim Olacak.

01 Kasım 2022 Salı 09:32
Cadde Coffee lounge Hizmete açıldı
Cadde Coffee lounge Pazar ilçesinde hizmete başladı. Haftada 3 gün canlı müzik yapılacak olan iş yerinde ilk konser de Karadeniz Müziğinin usta seslerinden Recebim Olacak.Şeref Güner ve Emirhan Kamburoğlu ortakların işletmesini üstlendiği Cadde Coffee lounge Çarşamba, Cuma ve Cumartesi akşamları canlı müzik yapacak. Sabah serpme kahvaltı, dünya mutfağı yemek çeşitleri, kahve çeşitleri, bitki çayları ve nargile hizmetiyle Rize Pazarda hizmete başladı.

 

Açılış törenine Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa, Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kâhya, DOKAP Başkanı Hakan Gültekin, AK Parti Pazar İlçe Başkanı Adem Yıldız, MHP Pazar İlçe Başkanı Bora Haberal, MHP Ardeşen İlçe Başkanı Cemil Bayrak, Ardeşen Ticaret ve Sanayi Oda Başkanı İsmail Kuyumcu, Ardeşen Belediyesi Eski Meclis Üyelerinden Yunus Önkibar, Aile ve Sosyal Politikalar Ardeşen İlçe Müdürü Gökhan Yeşilyurt, İş adamı Ahmet Önkibar ve davetliler katıldı.

    Yorumlar

banner153
Arşiv