Başarılı Müdür Haşimoğlu Yeniden Pazarda

Başarılı Müdür Pazar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğündeki Şube Müdürü Görevine Devam Ediyor

25 Şubat 2021 Perşembe 11:52
Başarılı Müdür Haşimoğlu Yeniden Pazarda
Aslen Ardeşen’li olan ve 2014 yılında Rize Milli Eğitim Şube Müdürlüğünde rotasyon görevini tamamlayan Zafer Haşimoğlu Pazar Milli Eğitim Müdürlüğündeki görevime kaldığı yerden başarılı bir şekilde devam ediyor.

Eğitimin içinden yetişerek gelen Haşimoğlu kariyerinde öğretmenlik, Müfettişlik, okul müdürlüğü ve Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürlüğü görevleri eklemiş ve son olarak Rize merkezde rotasyon görevini de bitirerek Pazar Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevine devam etektedir.

Bu manada yeniden Pazar Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevine gelen Haşimoğlu’na İl ve İlçelerden hoş geldin ziyaretleri sürmekte.

 

Zafer HAŞİMOĞLU Kimdir?

Milli eğitim Şube Müdürü

1975 yılında Ardeşen de doğdu. İlköğretimi Ardeşen İlköğretim okulunda,  Lise öğrenimini Ardeşen Lisesinde tamamladı. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü tamamlayarak, 1997 yılında Öğretmenlik mesleğine başladı.   Bingöl de İlköğretim Müfettişliği,  Ardeşen MTAL de Müdür yardımcılığı, Ardeşen İmam Hatip Ortaokulu Müdürlüğü görevinden sonra Rize İl Milli Eğitim Şube Müdürlüğünde 7 yıl süreyle görev yaptı. MEB in zorunlu yer değiştirme uygulaması kapsamında Pazar Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevine atandı. Halen bu görevi icra etmekte.

 

                                                       

    Yorumlar

Arşiv