Ardeşen Haberleri Haberleri Tümü

Ardeşen Fırtına’da Dönüşüm Hızla Devam Ediyor

Belediye Başkanı Avni Kahya Fırtına Mahallesi Şehir içme suyu şebeke yenileme çalışmaları için sahada incelemelerde bulundu.

 

Ardeşen İlçesine Bağlı Fırtına Mahallesinde içme suyu şebeke yenileme ihalesinin yapılmasının ardından su, elektrik, doğal gaz ve telekomünikasyon hizmetleri veren firmalar da şehir içi kablo ve boru geçişlerini toprak altına alacak.

 

Başkan Kahya saha temaslarının ardından; “Fırtına Mahallesi’nde içme suyu şebeke hattı yenileme çalışmalarına başladı. Doğalgaz ve Elektrik hattı alt yapı çalışmaları tamamlanan Fırtına Mahallesinde şehir içme suyu şebeke hattının yenilenmesi çalışmalarına başlandı. Şehir içme suyu şebeke hattını bitirdikten sonra Fırtına Mahallemizde üst yapı çalışmalarına başlayacağız. Doğalgaz, Elektrik ve Su şebeke hattının alt yapı çalışmalarından sonra Fırtına Mahallemizde Cadde ve sokakların yenilenmesine başlanarak alt yapı çalışmalarından dolayı oluşan mağduriyeti gidermiş olacağız. Fırtına Mahallemizde ikamet eden değerli hemşerilerimize alt yapı çalışmalarından dolayı oluşan mağduriyetlere göstermiş oldukları sabır ve anlayışları için teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

 


 

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz