Ardeşen Haberleri Haberleri Tümü

Ardeşen’de Dezenfektan Tedbirleri Uygulaması Sürmekte

Doğu Karadeniz de yeni tip korona virüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında dezenfeksiyon devam ediyor.

Rize’nin Ardeşen İlçesinde Belediye ekiplerince yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında dezenfeksiyon devam ediyor.

Ardeşen Belediyesi ekipleri program dâhilinde yürüttüğü çalışmalar doğrultusunda şehrin ana arterleri, cadde ve sokakları ile kaldırımlarında köpüklü yıkama ve temizlik çalışması gerçekleştirdi. Ekipler ayrıca ilçelerde bulunan hastaneler, Jandarma ve Emniyet Müdürlüğü binaları ile diğer kamu kurum ve kuruluşlarının çevresini de yıkayarak steril hale getirdi.

Dünya başta olmakla birlikte ülkemiz, bölge ve İlçemizde sosyal mesafe, hijyen ve maskeye çok dikkat edilmesi gerekiyor. Toplum sağlığının korunması için öncelikle kamu kurum ve kuruluşları, hastaneler, toplu taşıma araçları, şehrin tüm mahalle, cadde, sokak ve kaldırımları başta olmak üzere ortak kullanım alanlarının tamamını steril hale getirilmesi hususunda İlçe Belediyesi ekipleri çalışmalarına hız verdi.Çalışmalar kapsamında Ardeşen Belediyesi tarafından Kaçkar Devlet Hastanesine de pandemiye mücadele konusunda dezenfektan desteği verildi.

 

 

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz