Ardeşen Haberleri Haberleri Tümü

Ardeşen Sahil Şeridinde Korkunç Kaza Gürcü Plaka Bir Tır Orta Refüjü Adeta Biçti

Ardeşen sahil şeridi karayolunda Gürcistan plaka bir tır henüz belirlenemeyen bir neden den dolayı kaza yaptı. Kaza sonrası ortalık savaş alanına dönerken olayda bir kişi yaralandı.

 

Karadeniz sahil yolu Samsun Sarp İstikametinde Ardeşen geçişinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi yaralandı. Gürcistan (BX.248.XX ve BB 709 M dorse)  plakalı bir tır henüz belirlenemeyen bir senenden dolayı orta refüje çıkarak karşı şeride geçti.

Kazada çarpmanın şiddetiyle savrulan tır aydınlatma direkleri ve orta refüjdeki demir bariyerleri yerinden sökerek karşı şeride geçerek durabildi.

Kaza sonrası Karadeniz sahil yolu Ardeşen geçişi araç trafiğine bir süre kapanırken olay yerine gelen polis ekipleri çevre güvenliğini alarak araç trafiğini kontrollü şekilde tek şeritten verirken savaş alanına dönen olay mahalline gelen 112 acil müdahale ekipleri yaralı olan tır şoförünü hastaneye kaldırdı.

Kaza yapan araca Kaçkar İtfaiye ekipleri soğutma uygularken yolun trafiğe açılması için de iş makineleri yolda temizlik yaptı.
Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz