Ardeşen Haberleri Haberleri Tümü

MHP ARDEŞEN'DE HEDEF ÜÇ BİN ÜYE

MHP Ardeşen İlçe Başkanlığı’nın üye çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor

Göreve geldiği bir yıl içerisinde MHP Ardeşen teşkilatının üye sayısını 250’den 650’e çıkaran İlçe Başkanı Cemil Bayrak, hedeflerinin 2021 yılının sonunda üye sayısını 3 bine çıkarmak olduğunu söyledi.

“BİR YIL İÇİNDE ÜYE SAYIMIZI 3 BİNE YÜKSELTECEĞİZ”

Milliyetçi Hareket Partisi Ardeşen İlçe Başkanı Cemil Bayrak yaptığı açıklamada, “Partimize yoğun bir ilgi var. Halkla olan bağımızı kuvvetlendirme adına göreve geldiğimiz günden itibaren tüm ekibimizle birlikte çalışıyoruz. İlçemizde sıkmadık el, dokunmadık yürek bırakmamayı hedefliyoruz. Bu yolda en önem verdiğimiz çalışmalarımızdan biri de üye kaydıdır. Göreve geldiğimizde partimizin üye sayısı 250 idi. Kısa sürede bu sayıyı 650’ye çıkarttık. 2021 yılının sonuna kadar 3 bin üyeye ulaşmak istiyoruz.” Dedi.

“HERŞEY SEVDAMIZ ARDEŞEN İÇİN”

MHP Ardeşen İlçe Başkanı Cemil Bayrak açıklamasına “Ortak paydamız ve sevdamız Ardeşen için siyasi görüşleri ve çıkarları bir kenara bırakma anlayışımız var olduğu sürece kazanan ilçemiz olacaktır. Bu yönde bizim kapımız her görüşe, anlayışa ve fikre açık. Yeter ki ilçemiz ve halkımız kazansın. Milliyetçi Hareket Partisi olarak atılacak her adımın destekçisi, atılmayacak her adımın atılması için ön ayak olacağımızın bilinmesini isteriz.” sözleriyle sonlandırdı

 

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz