Vekil Hemşin ve Çamlıhemşin’de

AK Parti Rize Milletvekili Av. Harun Mertoğlu, meclisin tatile girmesiyle birlikte soluğu memleketi Rize’de aldı.

13 Ağustos 2023 Pazar 16:58
Vekil Hemşin ve Çamlıhemşin’de
AK Parti Rize Milletvekili Av. Harun Mertoğlu, meclisin tatile girmesiyle birlikte soluğu memleketi Rize’de aldı.

Seçim sonrası meclis çalışmalarından bulduğu ilk fırsatta Rize’ye gelen Mertoğlu, meclisin tatile girmesiyle birlikte hemşerileri ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Rize’nin Çamlıhemşin ve Hemşin ilçelerini ziyaret eden AK Parti Rize Milletvekili Av. Harun Mertoğlu hem teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi hem esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Çamlıhemşin Belediye Başkanı Osman Haşimoğlu, ilçe teşkilatı ve il genel meclis üyeleriyle bir araya gelen Mertoğlu, sonrasında ilçe esnafını gezerek hemşerileri ile hasret giderdi. Esnaf gezileri esnasında vatandaşların taleplerini dinleyen Mertoğlu, çözüm noktasında gerekenin yapılacağını işaret etti.

Çamlıhemşin temasları sonrası Hemşin ilçesine giden Mertoğlu, partisinin yönetim kurulu toplantısına katıldı. Belediye Başkanı ve teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen Mertoğlu, esnaf ziyaretleri sonrası Belediye Başkanı Halim Kazım Bekar’ı makamında ziyaret ederek belediye çalışmaları ve ilçedeki kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

AK Parti Rize Milletvekili Av. Harun Mertoğlu Çamlıhemşin ve Hemşin temasları sonrasında yaptığı açıklamada “Bugün iki ilçemizde teşkilat mensuplarımız ve aziz hemşerilerim ile bir araya geldik. Hasret giderdik, istek ve taleplerini dinledik. Seçim öncesinde verdiğimiz sözlerin takipçisi olacağımızı belirttiğimiz vatandaşlarımızın yapıcı eleştirileri karşısında kendilerine teşekkür ettik. Dünyaca ünlü turizm merkezimiz Ayder Yaylası’na akın akın gelen yerli ve yabancı turistlerle esnaf ziyaretlerimiz esnasında görüşme imkânım oldu. Ayder Yaylamıza olan ilginin giderek artması bizleri memnun ediyor. Yılın ilk ayında Çamlıhemşin ve Ayder Yaylası’nı ilk 7 ayda 800 Bin kişinin ziyaret ettiğini öğrendim. Bu çok önemli bir rakam. Yılsonuna kadar bu rakamın daha da artacağını düşünüyorum. Yatırımlarımızın ve projelerimizin tamamlanmasıyla birlikte Ayder Yaylası’nda trafik ve park sorununa ciddi anlamda çözüm bulmuş olacağız.  Hemşin ilçemizde devam eden kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında belediye başkanımız Halim Kazım Bekâr’dan bilgiler aldık. Kısa sürede tamamlanacak çalışmalar sonrasında Hemşin ilçemiz daha güzel görüntüye kavuşacaktır. Seçim süresindeki çalışmaları ve öncesi ile sonrasında gönülden desteklerini esirgemeyen Hemşin ve Çamlıhemşin teşkilat mensuplarımıza, ilçe halkımıza teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.
    Yorumlar

banner153
Arşiv