KUYUMCU: Çözüm odaklı çabaları için TOBB Başkanımız Hisarcıklıoğlu’na teşekkür ederim

Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası (Ardeşen TSO) Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Kuyumcu, 2-3 Ağustos 2021 tarihleri arasında Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ile bir araya geldi.

10 Ağustos 2021 Salı 09:10
KUYUMCU: Çözüm odaklı çabaları için TOBB Başkanımız Hisarcıklıoğlu’na teşekkür ederim
Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası (Ardeşen TSO) Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Kuyumcu, 2-3 Ağustos 2021 tarihleri arasında Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nda Oda/Borsa Başkanlarımızın katılımlarıyla gerçekleştirilen İstişare Toplantısı’na katılım sağlayarak, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu ile bir araya geldi.2-3 Ağustos 2021 tarihleri arasında Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nda Oda/Borsa Başkanlarımızın katılımlarıyla gerçekleştirilen yaptığı açıklamada; 2-3 Ağustos 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilen toplantıda odamızın ve üyelerimizin taleplerini ve beklentilerini ileten Başkan Kuyumcu, odamız tarafından hazırlanan “Gülümsemeyi Unutmayalım” kampanyasına ait bir görseli Birlik Başkanımız Sn. M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na takdim etti.

Ardeşen TSO olarak, iş dünyamızdan gelen tüm talepleri dinleyen, iş dünyasının sorunlarına yönelik hızlı ve çözüm odaklı çabaları için TOBB Başkanımız Sayın Hisarcıklıoğlu’na teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını dileriz ifadelerini kullandı.

 

    Yorumlar

banner153
Arşiv