Harun Mertoğlu: Hep Birlikte Başaracağız

Av. Harun Mertoğlu AK Parti Rize Milletvekili Aday adaylığı başvurusunda bulundu.

20 Mart 2023 Pazartesi 15:21
Harun Mertoğlu: Hep Birlikte Başaracağız
Av. Harun Mertoğlu AK Parti Rize Milletvekili Aday adaylığı başvurusunda bulundu.

 

Değerli basın mensupları, Çok kıymetli hemşerilerim...

Malumunuz 14 Mayıs 2023 seçimlerine Rize'den aday adayı olarak katılmak için bugün Partimizin il binasında resmi başvurumuzu gerçekleştirdik. Ülkemizde yaşanan afetlerden ötürü, esasında Sayın Cumhurbaşkanımızın da işaret ettiği üzere coşkulu seromonilerle değil, mütevazi bir başvuru süreci işletmeye çalışıyoruz. Ben bu vesileyle yaşanan afetlerde vefat eden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyorum.

 Türkiye Yüzyıl’ında Rize için elimizden gelenin fazlasını yapmak, birliğimizi ve beraberliğimizi kavileştirerek ilimize hizmet etmekte azmimiz tamdır. Dolayısıyla bu beraberliğimizin içerisinde teveccühlerini rica ettiğimiz hemşerilerimizi yanımızda görmek ve onlarla birlikte hareket etmek en büyük arzumuzdur.

 Rabbimin inayetiyle inşallah her şeyi birlikte başaracağız.

 Çıktığımız bu yolda bizleri yalnız bırakmayan başta ailem olmak üzere bütün hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum. Ak parti İl başkanımız ve teşkilat mensupları ile Genel Merkez'de yoğun bir mesai harcayan tüm teşkilat görevlilerimize kolaylıklar diliyor, genç kardeşlerimizden büyüklerimize kadar kalbi ülkemiz ve Rize’miz için atan tüm vatandaşlarımızı saygıyla sevgiyle selamlıyorum.    Yorumlar

banner153
Arşiv