Hamidiye Çözüm Kolejinden Anlamlı Konser İçin son 10 gün

SMA hastası Kaan Efe için düzenlenecek olan konser biletleri satışa çıktı. Önümüzdeki hafta 23 Aralık 2022 Cuma günü saat 18.00 da Hamidiye Çözüm Koleji Konferans salonunda düzenlenecek olan konser için bilet satışları başladı.

13 Aralık 2022 Salı 11:08
Hamidiye Çözüm Kolejinden Anlamlı Konser İçin son 10 gün
SMA hastası Kaan Efe için düzenlenecek olan konser biletleri satışa çıktı.  Önümüzdeki hafta 23 Aralık 2022 Cuma günü saat 18.00 da Hamidiye Çözüm Koleji Konferans salonunda düzenlenecek olan konser için bilet satışları başladı.Hamidiye Çözüm Koleji sosyal bir farkındalık oluşturma adına giriştiği Konser etkinliğine duyarlı insanlardan ilgi bekliyor.

Hamidiye Çözüm Koleji tarafından yapılan açıklamada şualara yer verildi; “Okulumuz yardımlaşma ve dayanışma ayı münasebetiyle, 1 ve 2.sınıflarımızın katkılarıyla SMA hastası Kaan Efe için konser düzenliyor.

Öğrencilerimiz arasında dayanışma duygusunun arttırılması ve hasta bebeğimiz için ufak da olsa bir destek verebilmek amacıyla gerçekleştireceğimiz konserin faydalı olacağına inanıyoruz.

23 Aralık 2022 Cuma günü saat 18.00 da okulumuz konferans salonunda AFARA7 grubunun sahne alacağı konserimizin biletleri yarından itibaren okulumuzdan temin edilebilecektir. Destek veren herkese teşekkür eder, minik yavrumuza acil şifalar dileriz.” Açıklaması yapıldı.

Haber: Murat UÇKAN    Yorumlar

banner153
Arşiv