Ardeşen Eski mal Müdürü Osman Malkoç Ticaret Bakanlığında Görev Yapacak

Rize'nin Ardeşen İlçesinde 6 yıl boyunca başarılı bir şekilde Mal müdürlüğü görevini sürdüren Osman Malkoç, son çıkan atama kararı ile Trabzon'un Yomra İlçesine Mal müdürü olarak atanmış idi, Malkoç Ağustos 2018'de başladığı Yomra Mal müdürlüğü görevinden, Ticaret Bakanlığı Saymanlık Müdürlüğüne tayin oldu ve 16.09.2019 tarihi itibariyle görevi bırakacak.

11 Eylül 2019 Çarşamba 09:24
Ardeşen Eski mal Müdürü Osman Malkoç Ticaret Bakanlığında Görev Yapacak
Konu hakkında Osman Malkoç kişisel sosyal paylaşım ağı üzerinden şu mesajı verdi; "Kıymetli Yomra'lılar, değerli mesai arkadaşlarım;Ağustos 2018'de başladığım Yomra Malmüdürlüğü görevini, Ticaret Bakanlığı Saymanlık Müdürlüğüne tayinim çıkması nedeniyle 16.09.2019 tarihi itibariyle nihayete erdireceğim.
Burada bulunduğum 1 yıl boyunca devletimizin bize verdiği yetki ve sorumluluk çerçevesinde vatandaşlarımıza ve devletimize hizmet etmeye çalıştık. Umarım önce Rabbimin daha sonra sizlerin rızasını kazanabilmişizdir. Bu anlamda burada sizlere hizmet etmiş olmanın vermiş olduğu gurur ve mutlulukla sizlere veda ediyorum.
Burada görev yaptığım süre boyunca bizlere saygıda sevgide kusur etmeyen, bizi burada misafir eden değerli Yomra halkına, verdiğimiz görevleri layıkıyla yerine getiren değerli mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Birlikte çalışmaktan onur duyduğum Sayın Hasan BALCI Kaymakam'ıma, Defterdar Vekilim Sayın Savaş YILMAZ ve Trabzon Vergi Dairesi Başkan'ı İlhan AKÇAY Üstatlarıma ve tüm idareci ve meslek paydaşlarıma da teşekkürü bir borç bilirim.Burada genel anlamda "Halka hizmet Hak'ka hizmettir" sözünü şiar edinerek pozitif olmaya, herkese güler yüz göstermeye gayret ettim. İstemeden de olsa kırdığımız bir kalp varsa, bir sürç-i lisanımız olduysa af ola. Varsa bir hakkım benden yana helal olsun sizlerde lütfen hakkınızı helal ediniz.Hepiniz Allah’a emanet olun. Saygılarımla." Şeklinde paylaşımda bulundu.Bizlerde; Ardeşen’in sesi olarak, kıymetli Müdürümüz Osman Malkoç'a Rize Ardeşen'e, Trabzon Yomra'ya ve bölgeye yapmış olduğu çok değerli hizmetlerden ötürü teşekkür eder, Bakanlıkta aldığı yeni görevinde başarılar dileriz.

    Yorumlar

Arşiv