Olağan Genel Kurul Sonrası Play Off’lar İçin Odaklandılar

Rize’nin Fındıklı İlçesinde faaliyet gösteren Fındıklı Gençlik ve Spor Kulübü Derneği için yapılan olağan genel kurul ve sonrasındaki seçimler için çok geniş bir yelpazede ilçenin tüm dinamikleri spor adına bir araya getirildi.

13 Haziran 2017 Salı 14:43
Olağan Genel Kurul Sonrası Play Off’lar İçin Odaklandılar
 11 Haziran 2017 Pazar günü yapılan Olağan genel kurulu sonrası yeni görev dağılımı yapan yönetim ilk hedefini de belirledi.Hedef İlk dörtte olarak Voleybolda Play Off’lara kalmak.

Fındıklı Gençlik ve Spor Kulübü Derneği 11.06.2017 Pazar günü Kadirhan Kadıoğlu’nun (CHP İlçe Bşk. )  Divan başkanlığını ve Murat Köse (Fındıklı Bel. Bşk. Yrd.) Divan Başkan Yardımcılığını yaptığı olağan genel kurul toplantısında seçime giderek yeni yönetimi belirledi. Genel kurul sonrası 12.06.2017 Pazartesi günü toplanan üyeler Fındıklı GSK Derneğinin yeni yönetimini oy birliğiyle belirledi.Fındıklıspor eski günlerine en kısa sürede dönecek.

Fındıklının öz evlatları için gereken yapılacak ilkesiyle yola çıkan yeni yönetime gerek Bürokrat gerekse İş adamlarından tam destek geldi. Fındıklı Kaymakamlığı ve Belediyesi başta olmakla birlikte İş adamı Hasan Kartal Fındıklılı gençler için seve seve elimi taşın altına koyarım diyerek destek sözü verdi.Fındıklı Belediye Başkanı Adnan Özbalaban da gençlerimiz için tüm imkanlarımızla seferber olduk olmaya da devam edeceğiz diyerek Fındıklı Gençlik ve Spor Kulübü Derneğine yeni seçilen yönetime yapılacak güzel hizmetler için cesaret verdi.İşte yeni yönetim ve görev dağılımları:

Başkanlığa Esat Yılmaz, As başkanlığa Mustafa Bulak, Genel Sekreterliğe Hakan Güven, saymanlığa Erdilek Türeci, Genel Kaptanlığa Ali Yenigün seçilirken.

Mali işler Sorumlu Başkan Yardımcılığına Ali Faik Öztürk, Cemil Rakıcıoğlu, Tesislerden Sorumlu Başkan Yardımcılığına Mustafa Reyhan, Volkan Öztürk, Futbol Şubesi Sorumluluğuna Levent Mutlu Çolak, Ali Paşa Hüseyinoğlu, Yücel Oğuz, Ali Güçlü Uzunalioğlu, Şahin Şentürk, Voleybol Şubesi Sorumluluğuna Ahmet Cengiz, Ecevit Hiçyılmaz, Özer Köse, Ali Özcihan ve Fikri Özyıldız getirildi.

Genel kurul sonrasında oy birliğiyle seçilen yeni yönetim Fındıklı ve Fındıklılı gençler için sporun her dalında çalışmalar yapacak.

 

    Yorumlar

banner149
Arşiv