Kilis Vali Yardımcısı Yılmaz Fındıklıya Kaymakam Oldu

Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar için 1 Aralık 2016 tarihli Resmi Gazete yayımlandı. İçişleri Bakanlığında Vali Yardımcıları ve Kaymakamların bazılarının görev yeri değişti bazıları ise yeni göreve atandılar.

01 Aralık 2016 Perşembe 10:21
Kilis Vali Yardımcısı Yılmaz Fındıklıya Kaymakam Oldu
 Toplamda 616 mülki idare amirinin görev yerinde değişiklik yapıldı. Bazı Kaymakam ve Vali Yardımcıları da bulundukları yerlerden alınıp il hukuk müşaviri olarak görevlendirildi.

 

Kilis Vali Yardımcısı Vedat YILMAZ Fındıklı Kaymakamı olarak atandı.

Vedat Yılmaz Kimdir; Ardahan’ın Göle ilçesinde 1984 yılında doğdu.  İlk ve orta öğrenimini Posof ilçesinde tamamladı. 2005 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinin Kamu Yönetimi Bölümünü birincilikle bitirdi. 2006 yılında Muğla Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amiri görevine başladı. Bir yıl dil ve mesleki eğitimini Almanya’nın Schwäbisch Hall kentinde aldı. 93. Dönem Kaymakamlık kursunu üstün başarıyla bitirdi. Amasya-Hamamözü ilçesinde vekâleten ve Afyonkarahisar-Çobanlar ilçesinde asaleten kaymakamlık görevlerinde bulundu. 29.08.2011 tarihinden itibaren Susuz Kaymakamı olarak görev yapan Vali Yardımcımız, 12.08.2013 tarihinde İlimize atandı. Olarak çalışmakta olup Afyon Kocatepe Üniversitesinin Sosyoloji Anabilim Dalında yüksek lisans eğitimini bitirmiştir. Almanca ve İngilizce bilmektedir. 


RİZE GENELİ GELEN VE GİTEN KAYMAKAMLARIN TAM LİSTESİ:

PAZAR İlçesine; Muğla Kavaklıdere Kaymakamı Cevat ÇELİK atandı.

FINDIKLI Kaymakamlığına; Kilis Vali Yardımcısı Vedat YILMAZ atandı.

ÇAMLIHEMŞİN Kaymakamlığına; (Henüz Belli Olmadı)

ÇAYELİ Kaymakamlığına; Şanlıurfa Vali Yardımcısı Oğuz ŞENLİK atandı.

HEMŞİN Kaymakamlığına; Isparta-Gönen Kaymakamı Coşkun ÖZTÜRK atandı.

İYİDERE Kaymakamlığına; Ulaş Kaymakamı Orhan ALTUN Atandı.

KALKANDERE Kaymakamlığına; Uğurludağ Kaymakamı Eyüp KAYKAÇ atandı.

DEREPAZARI Kaymakamlığına; Henüz Belli Olmadı.

ARDEŞEN, GÜNEYSU, İKİZDERE ilçelerinde ise Mevcut Kaymakamlar Göreve Devam Etti.

GİDEN KAYMAKAMLAR;

PAZAR Kaymakamı SELÇUK ASLAN Çorum Osmancık Kaymakamlığına Atanırken, FINDIKLI Kaymakamı ARİF KARAMAN Bitlis Adilcevaz Kaymakamlığına atandı.

ÇAMLIHEMŞİN Kaymakamı AZİZ GÖLBAŞI Afyonkarahisar Hocalar Kaymakamlığına Atanırken, ÇAYELİ Kaymakamı TURGAY ÜNSAL ise Ankara Elmadağ Kaymakamlığına Atandı.

HEMŞİN Kaymakamı HAMZA TÜRKMEN, Yozgat Aydıncık Kaymakamlığına Atanırken, İYİDERE Kaymakamı Ömer Faruk TUNCER Alacakaya Kaymakamlığına Atandı.

KALKANDERE Kaymakamı ÖMER ÇİMŞİT, Viranşehir Kaymakamlığına Atanırken, Derepazarı Kaymakamı Adem CAN Kızılören Kaymakamlığına atandı.

 


    Yorumlar

banner153
Arşiv