Fındıklı Muhammer Çiçekoğlu Vakfı yönetim kurulu toplantısını yaptı.

Rize’nin Fındıklı ilçesinde Muhammer Çiçekoğlu Vakfı örnek bir harekete imza atarak Arhavi, Fındıklı ve Ardeşen nüfusuna kayıtlı üniversite öğrencisine nakdi burs veriyor.

03 Kasım 2022 Perşembe 12:14
Fındıklı Muhammer Çiçekoğlu Vakfı yönetim kurulu toplantısını yaptı.
Rize’nin Fındıklı ilçesinde Muhammer Çiçekoğlu Vakfı örnek bir harekete imza atarak Arhavi, Fındıklı ve Ardeşen nüfusuna kayıtlı üniversite öğrencisine nakdi burs veriyor.Fındıklı Belediyesi Aydın Boysan Sosyal Tesislerinde yapılan toplantıya Fındıklı Belediye Başkanı Ercüment Şahin Çervatoğlu, Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurtoğlu, Üye Muzaffer Çiçekoğlu ve O. Faruk Çiçekoğlu katıldı.

 

Üniversitede okuyan birçok ailenin öğrencisi maddi sıkıntı çekmekte. Bu sıkıntıları öğrencilere hissettirmemek için Muhammer Çiçekoğlu Vakfı burs vermeye devam ediyor.

 

Bu anlamda üyesi oldukları Vakfın yönetiminde olan Belediye Başkanları bir araya gelerek, Arhavi, Ardeşen ve Fındıklı ilçesi nüfusuna kayıtlı üniversite öğrencileri tespit edilip bu öğrencilere maddi destek amaçlı burs verilmesine karar verildi.

Haber: Murat UÇKAN

    Yorumlar

banner153
Arşiv