Ergene Bir Süredir Vekâlet Ettiği Göreve Asaleten Atandı

Başarılı Müdür Bülent Ergene, bir süredir vekâleten yürüttüğü Fındıklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine asaleten atandı.

18 Mart 2017 Cumartesi 10:39
Ergene Bir Süredir Vekâlet Ettiği Göreve Asaleten Atandı
 Fındıklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini 2014 yılından beri vekâleten yürüten Bülent Ergene'nin asaleti onaylandı.Başarılı Müdür Ergene, yaptığı açıklamada,  17 Mart 2017 tarihi itibarıyla Fındıklı İlçe Milli Eğitim Müdürü görevine aslen başlamış olduğunu ifade ederek, " Güzel İlçemiz Fındıklı için şube müdürlerimiz, şefimiz, çalışma arkadaşlarımız ve en önemlisi de öğretmenlerimizle birlikte organize olarak çocuklarımıza en güzel eğitim ve altyapı imkânlarını sağlamaya gayret edeceğiz."dedi.

Bakanlığımızın eğitim politikaları çerçevesinde öğrencilerimizin akademik ve sosyal başarılarını yükseltmek için tüm imkânlarımızı seferber edeceklerini kaydeden Ergene, " Yarınlarımızın teminatı olan öğrencilerimizi hayata hazırlamada en önemli görevi üstlenen öğretmenlerimizin bu kutsal görevi yerine getirirken her zaman yanlarında olacağım. Eğitime yapılan yatırımın en önemli yatırım olduğu inancıyla milli, ahlaki ve evrensel değerlere sahip bireyler yetiştirmek için yılmadan, usanmadan çalışacağız. Bu duygu ve düşüncelerle diğer meslektaşlarıma, fedakâr öğretmenlerimize, personelimize, velilerimize en içten saygı ve sevgilerimi sunuyorum." dedi.

    Yorumlar

banner149
Arşiv